Riwal Wybrane maszyny 0

Kierowca samochodu ciężarowego - Pruszcz Gdański

Region pracy: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie

Kierowca samochodu ciężarowego
Pruszcz Gdański
Transport maszyn: ładowarki, podnośniki

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • czynne korzystanie z prawa jazdy kat. C, C+E,
  • uprawnienia na przewóz rzeczy.

Opis stanowiska:

  • praca w transporcie krajowym w pojedynczej obsadzie,
  • załadunek i rozładunek maszyn przy dostawie lub odbiorze,
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnej przy odbiorze lub dostawie maszyn do wynajmu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • ubrania robocze, opiekę BHP,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia i należności z tytułu podróży służbowej,
  • system premiowania,
  • zapewniamy szkolenia zawodowe, w tym na Urządzenia Transportu Bliskiego,
  • zapłatę za pracę w nadgodzinach,
  • dofinansowanie podwyższania kwalifikacji,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do programu Multisport,
  • finansowaną przez Pracodawcę prywatną opiekę medyczną MEDICOVER.

UWAGA!

Życiorysy można przesłać na maila: kadry@riwal.com, wpisując w tytule wiadomości: Kierowca – Pruszcz Gdański lub osobiście w biurze pod adresem:  RIWAL Poland Sp. z o.o., Przemysłowa 3, 83-000 Pruszcz Gdański z dopiskiem Kierowca – Pruszcz Gd.. Kontakt:  +48 668 893 058

 Aplikacje bez powyższych opisów nie będą czytane.