NewsletterSzybka oferta wynajmuFAQZłóż zamówienie na wynajem
Poland - Polish
  • Belgium - Dutch
  • Croatia - Croatian
  • Denmark - Danish
  • France - French
  • Germany - German
  • Kazakhstan - English
  • Kazakhstan - Russian
  • Netherlands - Dutch
  • Norway - Norwegian
  • Poland - Polish
  • Slovenia - Slovenian
  • Spain - Spanish
  • Sweden - Swedish
  • United Kingdom - English

Technik Serwisu/Mechanik Maszyn Budowlanych (rola krajowa i międzynarodowa)

Miejsce pracy: Holandia, Niemcy, UK, Francja, Skandynawia i inne

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych zgodnie ze standardami Riwal Way
  • Przeprowadzanie inspekcji maszyn do sprzedaży oraz kontroli przed i po dostawie
  • Diagnozowanie awarii i usuwanie usterek technicznych
  • Zgłaszanie roszczeń/szkód i postępowanie zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku na stanowisku pracy
  • Dążenie do ciągłego poszerzania wiedzy poprzez szkolenia lub zapytania od ekspertów technicznych
  • W przypadku roli krajowej powyższe zadania będziesz realizował przez minimum 6 miesięcy w roku kalendarzowym w jednym z naszych oddziałów, najbliższym
  • Twojemu miejscu zamieszkania: Rawa Mazowiecka (ul. Zamkowa Wola 31a); Szczecin (ul. Wiosenna 28); Pruszcz Gdański (ul. Przemysłowa 3); Poznań (ul. Hallera 6-8);
  • Duchnice k/Warszawy, (ul. Żytnia 86, 05-850 Ożarów Mazowiecki); Łódź (ul. Rokicińska 156A8); Wrocław (ul. Brodzka 10a); Zabrze (ul. Handlowa 10)
  • W przypadku roli międzynarodowej powyższe zadania będziesz realizował jako częścią zespołu SWAT maksymalnie przez 6 miesięcy w roku kalendarzowym w wybranych krajach europejskich (Niemcy, Benelux, Dania, Norwegia, Szwecja, Francja itp.)

Nasze wymagania

  • Gotowość do podróży międzynarodowych do 6 miesięcy w skali roku
  • Wykształcenie średnie zawodowe (inżynieria mechaniczna, inżynieria pojazdów lub elektrotechnika)
  • Wszechstronna wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki, pneumatyki i elektrotechniki, w tym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznych
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako Mechanik Maszyn Budowlanych lub Technik Serwisu Maszyn (rola stacjonarna i/lub mobilna)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym żargonu technicznego na poziomie co najmniej B wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages)
  • Gotowość do uzyskania obowiązkowych certyfikatów i szkoleń (IPAF, BMWT Forklift, Boom Lift itp.) finansowanych przez Riwal
  • Miejsce zamieszkania w pobliżu jednego z wymienionych oddziałów
  • Samodzielność, elastyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Paszport UE, umożliwiający podróżowanie po Europie bez konieczności posiadania dokumentów wizowych
  • Prawo jazdy kategorii B

Cenimy w pracownikach:

Zaangażowanie, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, inicjatywę, elastyczność, nastawienie na jakość

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00 lub 9:00-17:00 w jednym z oddziałów, najbliższemu miejscu zamieszkania
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń + premie miesięczne (rola krajowa)
  • Atrakcyjne dodatki finansowe SWAT oprócz regularnego pakietu wynagrodzeń oraz zapewniony transport, zakwaterowanie, laptop, telefon komórkowy (rola międzynarodowa)
  • Kompleksowy program wdrożeniowy i szkolenia techniczne z pełnym dostępem do naszej platformy szkoleniowej Akademii Riwal
  • Kursy i certyfikaty w zakresie obsługi i konserwacji wózków widłowych lub ładowarek teleskopowych oraz inne kursy (UDT, IPAF)
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, program płatnych poleceń pracowniczych, prezenty świąteczne itp.)
  • Dynamiczne, zorientowane na wyniki i nieformalne środowisko pracy o przyjaznej, wspierającej i otwartej kulturze organizacyjnej
  • Bezpośrednie wsparcie organizacyjne Koordynatora SWAT podczas zagranicznych podróży
  • Praca w środowisku międzynarodowym i różnych kulturach
  • Możliwość stworzenia własnej kariery w ambitnej organizacji międzynarodowej

Jeśli jesteś zainteresowany aplikowaniem na to stanowisko, prześlij nam swoje CV w języku angielskim, korzystając z linku aplikacyjnego.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

• Piotr Tuchowski, HR Manager, +48 787 098 479 lub

• Michelle Vos, HR Specialist, +31 643 062 828.

Aby przesłać swoje CV skorzystaj z poniższej opcji "APLIKUJ"