'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu
Riwal to marka z bogatą historią

O nas

Riwal w Polsce działa od 2008 roku i od początku oferuje swoim Klientom najnowsze generacje maszyn renomowanych producentów: JLG, Magni, Genie,  Holland Lift, Dino, MEC. Gwarantują one najwyższy poziom bezpieczeństwa, maksymalną wydajność pracy oraz łatwość użytkowania. Wyróżniają nas wysokie standardy obsługi Klientów, świadczenie usług na terenie całego kraju, wsparcie serwisowe, a także dbałość o bezpieczeństwo pracy na budowie poprzez szkolenia dla operatorów. 

Riwal Holding Group BV, został założony w 1968 roku w Holandii i jest firmą międzynarodową specjalizującą się w wynajmie i sprzedaży podnośników i podestów ruchomych. 
Prowadzimy działalność w 16 krajach, zatrudniając ponad 1300 osób. Dzięki 13.000 jednostek sprzętowych jesteśmy w gronie liderów wynajmu podnośników na świecie. Nazwa firmy pochodzi od nazwisk jej założycieli czyli Richards & Wallington, którzy zbudowali markę.

Nasza Misja
Jako lider, a także specjalista w branży podnośników i podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych cenimy sobie innowacyjność i najwyższe standardy świadczonych usług. Głównym priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego ściśle współpracujemy z UDT oraz międzynarodową organizacją IPAF (International Power Access Federation). Dzięki ścisłym procedurom zwracamy szczególną uwagę na stan techniczny maszyn, a także systemów zabezpieczających, które warunkują bezpieczeństwo pracy. Ponadto Klienci dostają od naszego zespołu pełne informacje na temat naszych usług oraz oferowanego sprzętu.
Wszystkie podejmowane przez Riwal działania mają na celu rozwój naszej firmy oraz długofalową współpracę z Klientem.

Zwyżki podesty ruchome Riwal
Strategia
Na czym opiera sięwizja i misja Riwal?
Zwyżki Riwal
The Riwal Way
Kierunek rozwoju firmy
Riwal praktyki staż
Staże i praktyki
Zobacz więcej informacji