'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu

Używane ładowarki teleskopowe, zwyżki, podnośniki - sprzedaż

Riwal systematycznie nie tylko konserwuje maszyny, ale także wymienia wynajmowane urządzenia na nowsze. Dzięki temu oferujemy podesty ruchome oraz ładowarki teleskopowe używane, ale nie zużyte.

Za sprawą systematycznych przeglądów serwisowych jesteśmy pewni sprzedawanych egzemplarzy. Naszym priorytetem jest sprzedaż wyłącznie bezpiecznych i kompletnych jednostek sprzętowych. Oferowane maszyny pochodzą głównie z krajów Europy Zachodniej m.in. Holandii, Niemiec, Danii, a także z Polski. W ramach sprzedaży pomagamy naszym klientom w załatwieniu wszystkich formalności tj. przy rejestracji sprzętu w UDT oraz uzyskaniu dofinansowania na zakup używanego sprzętu.

W stałej ofercie znajduje się ponad 100 maszyn z każdego typu podestów i ładowarek teleskopowych dostępnych od ręki. Aby zapoznać się z ofertą zapraszamy na nasze profil na  profile sprzedażowe: 


Riwal allegro Mascus Riwal 

 

 


Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the form name.