'
Riwal 0
Menu

Projekty Riwal

29 kwi

3 sposoby zwiększenia wydajności przy montażu regałów wysokiego składowania

Praca przy projektach związanych z montażem regałów wysokiego składowania w centrach dystrybucyjnych jest złożonym procesem i może się wiązać z wieloma komplikacjami. W RIWAL to rozumiemy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci jak najszybciej zrealizować projekty. Zidentyfikowaliśmy trzy najczęstsze bariery, na które napotykają osoby pracujące przy instalacji systemów regałowych i magazynowych oraz rozwiązania, które pozwolą je pokonać.

 

1. Odpowiednie maszyny w odpowiednim miejscu

W przeciwieństwie do tradycyjnej budowy, w branży montażu regałów wysokiego składowania, do wykonania bezpiecznej pracy niezbędne są specjalistyczne, konkretne typy maszyn. Czasami znalezienie bardzo wąskich podnośników nożycowych o dużym udźwigu nie jest łatwe, ponieważ nie są to standardowe podesty ruchome. Wiemy, że w tego typu pracach często potrzebne są wózki widłowe czołowe i wózki wysokiego składowania do transportu pionowego ładunków.

W RIWAL mamy rozwiązanie! Podesty ruchome, ładowarki teleskopowe na wynajem są na wyciągniecie ręki. Dysponujemy flotą międzynarodową, w której znajdują się nietypowe maszyny do zadań specjalnych, takie jak wąskie podnośniki nożycowe np. Hollandlift HL28E13. Zawsze możemy liczyć na naszą rozległą sieć partnerów. W 2019r. podjęliśmy współpracę z firmą Jungheinrich, dzięki czemu oferujemy naszym klientom także wózki widłowe czołowe i typu reach truck na wynajem. Chcemy mieć pewność, że masz zawsze odpowiednie maszyny do montażu regałów wysokiego składowania.

2. Praca przy projektach za granicą

Zdobywanie nowych rynków niesie za sobą zarówno szanse, jak i zagrożenia. Ponieważ branża montażu regałów wysokiego składowania przeżywa teraz ożywienie, zarówno w Polsce, jak i za granicą, również miejsce pracy firm zajmujących się instalacją systemów magazynowych rozszerza się na całą Europę i Bliski Wschód. W tych krajach również trzeba zorganizować sprzęt do pracy, jednak wynajęcie go od niewłaściwej firmy niesie za sobą ryzyko dostarczenia nieodpowiedniego sprzętu, poniesienia wysokich kosztów i opóźnień w realizacji projektów.

Z pomocą przychodzi RIWAL. Dzięki usłudze wynajmu międzynarodowego wynajmiesz maszyny w dowolnym kraju w Europie i nie tylko kontaktując się w tej sprawie z jedną osobą w Polsce. Wszystkie sprawy związane z wynajmem maszyn za granicą załatwisz u jednego przedstawiciela w naszym kraju, a maszyny dojadą na Twój projekt na czas. To dzięki temu, że mamy swoje biura w 16 krajach na świecie. Ponadto dysponujemy rozległą siecią partnerów, którzy dostarczą maszyny, których my nie posiadamy we flocie.

Jeśli Twoi pracownicy nie posiadają uprawnień do pracy na podestach ruchomych za granicą, możesz ich przeszkolić w Polsce w naszych Certyfikowanych Centrach Szkoleniowych IPAF. Zdobędą międzynarodową licencję PAL, która uprawnia do pracy na podestach ruchomych w ponad 40 krajach w Europie i na świecie.

3. Zmniejszenie przestojów

W projektach związanych z montażem regałów wysokiego składowania, przestoje są dużym problem. Za każdym razem, gdy jeden element utknie w martwym punkcie, cały projekt musi zostać wstrzymany, podczas gdy maszyny i pracownicy stoją bezczynnie. Na przykład, jeśli maszyna ulegnie awarii, pracownicy nie mogą piąć się w górę z kolejnymi elementami systemów regałowych, a Ty tracisz pieniądze z każdą kolejną godziną przymusowego przestoju.

Z RIWAL przestoje to przeszłość. Koncentrujemy się na ciągłym optymalizowaniu wydajności, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy czas działania, aby Twoje projekty były kontynuowane bez względu na wszystko. Mamy mobilnych mechaników działających na terenie całej Polski. Aby jeszcze lepiej wesprzeć klientów, na wybranych projektach nasz mechanik może być obecny przez cały czas, zawsze gotowy do pomocy i usunięcia usterki. Mamy także międzynarodowy zespół serwisantów „SWAT”, który możemy wysłać w dowolne miejsce na świecie na Twój projekt, aby pomóc w rozwiązaniu problemów natury technicznej.

Wszystkie te korzyści, od jednego dostawcy, w dowolnym miejscu na świecie, w którym pracujesz. Pozwól RIWAL zostać Twoim partnerem w niezawodnej i wydajnej pracy na wysokości !

Dodaj komentarz