'
Riwal 0
Menu

RIWAL na 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2020 roku odbył się 28 finał WOŚP. Wydarzenie "Dla dziecięcej medycyny zabiegowej" odbywało się w wielu miejscach w Polsce. W tym roku RIWAL zaangażował się w pomoc sztabom w kwestowaniu w 4 miastach:

  • Łódź
  • Zabrze
  • Rawa Mazowiecka
  • Kraków

 

 

W niedzielę w Łodzi na placu przy Manufakturze, w miejscu, które zna każdy Łodzianin, zebrało się bardzo dużo osób. Sztab w Łodzi przygotował wiele atrakcji, a RIWAL proponował oglądanie miasta z wysokości 25 metrów na ładowarce obrotowej Magni RTH 5.25. Podczas finału WOŚP można było również skorzystać z VR - symulatora jazdy na podnośniku ruchomym.
 

Podnoszenie w górę miała miejsce w Zabrzu przy Centrum Handlowym Platan. Ładowarka obrotowa Magni RTH 5.25, również wzbudzała zainteresowanie, każdy chciał skorzystać z okazji i oglądać swoje miasto z góry.

Podnośnik nożycowy JLG 530LRT sprawdził się doskonale w Krakowie, było mnóstwo chętnych, którzy chcieli wznieść się wysoko. Na każdym naszym stoisku byli z nami wolontariusze WOŚP i zbierali pieniądze do puszek.

W Rawie Mazowieckiej ładowarka teleskopowa Magni RTH.5.23 podniosła wiele osób. Nasza ekipa do wieczora podnosiła chętnych.

Te wydarzenia, w których uczestniczył RIWAL pomogły w zbieraniu pieniędzy, a po przeliczeniu możemy się pochwalić, że udało nam się zebrać około 6000 zł!!

Podsumowując, na 4 imprezach podnieśliśmy prawie 600 osób! Nasze maszyny pracowały przez cały dzień.

W akcję pomocy WOŚP w RIWAL zaangażowało się 31 naszych pracowników i przyjaciół za co serdecznie dziękujemy. Już mamy plany na kolejny finał i nasze wsparcie dla WOŚP, ponieważ RIWAL będzie pomagać do końca świata! I jeden dzień dłużej!