'
Riwal 0
Menu

Rozszerzona rzeczywistość w aplikacji My Riwal

Riwal - aplikacja My Riwal

Wyjątkowa aplikacja na telefony do wynajmu maszyn My Riwal zyskała nową funkcję, która pozwala na jeszcze lepszy dobór sprzętu do Twoich prac na wysokości. Rozszerzona rzeczywistość - Augmented Reality - powala Ci wybrać podnośnik lub ładowarkę odpowiednie do wykonania Twoich zadań. 

Aplikacja umożliwia wyszukiwanie w My Riwal podestu, który chcesz wynająć poprzez oglądanie go w rzeczywistości rozszerzonej. Korzystając z kamery, funkcja AR wyświetla model maszyny w 3D, dzięki czemu jest on zintegrowany z rzeczywistym środowiskiem wykrywanym przez kamerę. Maszynę można przesuwać 3D pionowo i poziomo, a także zobaczyć jej wymiary transportowe oraz maksymalną wysokość roboczą w odniesieniu do budynku. Ta funkcja umożliwia sprawdzenie, czy określony podest ruchomy zmieści się w przejeździe do miejsca pracy i czy wysokość robocza jest wystarczająca do wykonania zadania.

Więcej o na ten temat przeczytasz TUTAJ

Pobierz bezpłatną aplikację My Riwal Rental na swoim telefonie, aby korzystać z naszej innowacyjnej funkcji rozszerzonej rzeczywistości!

Na android: Na iPhone:
Riwal rental app android Riwal rental app iPhone