NewsletterSzybka oferta wynajmuFAQZłóż zamówienie na wynajem
Poland - Polish
 • Belgium - Dutch
 • Croatia - Croatian
 • Denmark - Danish
 • France - French
 • Germany - German
 • Kazakhstan - English
 • Kazakhstan - Russian
 • Netherlands - Dutch
 • Norway - Norwegian
 • Poland - Polish
 • Slovenia - Slovenian
 • Spain - Spanish
 • Sweden - Swedish

Riwal Poland na konferencji „Planowanie i organizacja pracy na wysokości”

Konferencja 14 grudzień 2022 Riwal

14 grudnia 2022 w Warszawie, w hotelu Arche odbędzie się Konferencja Praktyków poświęcona pracy na wysokości w branży budownictwa i energetyki.
Event organizowany jest przez Fundację Kultura Bezpieczeństwa i Okręgową Inspekcję Pracy w Warszawie.RIWAL PRELEGENTEM NA KONFERENCJI BEZPIECZNEJ PRACY NA WYSOKOŚCI

Jest nam niezmiernie miło, że nasze działania w zakresie edukacji i dzielenia się dobrymi praktykami w pracy na wysokości dostrzegają i doceniają takie instytucje jak Okręgowa Inspektorat  Pracy.
To właśnie od OIP, nasz CEO – Wojciech Lisicki – otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w konferencji, w roli prelegenta.
Dlatego już w najbliższą środę w hotelu Arche, podzielimy się uczestnikami naszą wiedzą ekspercką, opowiadając o rozwiązaniach w zakresie bliskiego transportu – mechanizacji transportu bliskiego na małych placach budów i przy pracach remontowych.

 A rozwiązań związanych z transportem bliskim Riwal ma naprawdę sporo. Na miejsce zabierzemy, ze sobą podest masztowy Ecolift, który doskonale sprawdza się w pracach wykończeniowych i remontowych, prezentując jego możliwości.

Dodatkowo, pochylimy się nad perspektywą omawianego tematu prezentując nie tylko obecne rozwiązania, ale te, które usprawnią pracę na wysokości w najbliższych latach. Przedstawimy narzędzia i możliwości z których korzystaliśmy w przeszłości, korzystamy obecnie i te, które stanowią dalszą perspektywę rozwoju dla branży.

Konferencja Planowanie i organizacja pracy na wysokości

TEMAT KONFERENCJI I PRELEGENCI

W tym roku konferencja skierowana jest głównie do branży budowlanej i branży energetyki, mając na celu zapoznanie pracodawców z dostępnymi na rynku rozwiązaniami do bezpiecznej pracy na wysokości w powyższych branżach. Doświadczenie IOP i Fundacji Kultura Bezpieczeństwa, którzy są organizatorami wydarzenia, pokazuje, że w dalszym ciągu organizacja pracy na wysokości w średnich i małych firmach stanowi problem.
Przyciągnięcie jak największej ilości osób, ma za zadanie zwiększać świadomość, edukować ale przede wszystkim dzielić się dobrymi praktykami w zakresie tego rodzaju prowadzonych i planowanych pracach.

Dla Riwal to ogromne wyróżnienie na tle pozostałych firm biorących udział w wydarzeniu.
W przygotowanych blokach tematycznych znajdziemy również przedstawicielkę firmy Budimex, w prelekcji zatytułowanej: „Wnioski z analizy wypadków przy pracy w branży budowlanej – czy tragicznym w skutkach upadkom z wysokości można zapobiec?”.
Sam organizator, Fundacja Kultury Bezpieczeństwa przygotował dla uczestników wystąpienie „ alternatywa dla drabin przy pracach krótkookresowych : podesty robocze”.  

Na scenie pojawią się specjaliści, eksperci na stanowiskach związanych z BHP, bezpieczeństwem i ochroną - dyrektorzy, kierownicy zarządzający oraz kierownicy działów magazynowania.

Konferencja Kultura Bezpieczeństwa

UDZIAŁ W WYDARZENIU

Udział w wydarzeniu jest zupełnie bezpłatny, by zapisać się na konferencję i wziąć w niej udział wystarczy wypełnić jedynie formularz rejestracyjny wydarzenia, dostępny tutaj.
Konferencja, odbędzie się w środę 14 grudnia o godz. 10:00 w warszawskim hotelu Arche, przy Alei Krakowskiej 237.

Gorąco zachęcamy do rejestracji!