'
Riwal 0
Menu

Rental Company of the Year

ERA  logo Riwal
RIWAL ZDOBYWA NAGRODĘ FIRMY ROKU DLA NAJWIĘKSZEJ FIRMY SPECJALIZUJĄCEJ SIĘ W WYNAJMIE MASZYN


 
Dordrecht (Holandia), 14 czerwca 2016 – Riwal, firma specjalizująca się w branży wynajmu podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, zdobywa nagrodę dla największej firmy specjalizującej się w wynajmie maszyn (Large Rental Company of the Year).

Prestiżowe nagrody European Rental Awards zostały przyznane 8 czerwca w Sztokholmie w Szwecji. Wydarzenie to jest organizowane wspólnie przez International Rental News i European Rental Association (ERA).

Sędziowie ogłosili, że: „Rok 2015 był ważnym rokiem dla firmy Riwal. Firma wprowadziła w ramach całej organizacji swój nowy system operacyjny oparty na rozwiązaniu lean, zwany The Riwal Way, przychody firmy wzrosły o 13% na flotę, co stanowi o 4% więcej, a zyski EBITDA wzrosły o 22%. Firma prowadziła aktywną działalność na wielu frontach: utworzenie portalu do zarządzania klientami online dla klientów, rozwój wersji elektrycznych wysięgników do specjalnych zastosowań oraz otwarcie nowych oddziałów w Belgii, Danii, Szwecji, Indiach i Kazachstanie. W ramach tej niezwykle wąskiej kategorii konkursowej przy udziale innych firm w tej kategorii, równie dobrze prosperujących, firma Riwal z pewnością zasłużyła na tytuł Firmy roku dla największej firmy specjalizującej się w wynajmie maszyn”.

Norty Turner, dyrektor generalny Riwal, powiedział: „Jestem niezwykle dumny z całego zespołu Riwal, dzięki któremu przyznano nam tę nagrodę.  Jestem naprawdę wdzięczny, gdyż nagroda ta jest dowodem uznania dla ciężkiej pracy, jaką wykonał zespół Riwal w celu nieustannego dążenia do rozwoju firmy i świadczenia usług naszym klientom.  Nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby realizować naszą wizję zapewniania klientom najlepszej obsługi w naszej branży”.