'
Riwal 0
Menu

Powiadomienia SMS o dostawach i odbiorach maszyn od RIWAL

Informacja SMS o dostawach i odbiorach wynajętych maszyn

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych doświadczeń klientom, a dewizą działania w ramach programu The Riwal Way jest doskonalenie się każdego dnia. Codziennie staramy się ulepszać nasze usługi i wprowadzać kolejne udogodnienia dla naszych klientów. W dobie Covid-19 też nie próżnujemy!

 

Miło nam powiadomić, że od 11 maja 2020r. uruchomiliśmy nową formę informowania naszych klientów o zbliżających się dostawach i odbiorach maszyn wynajmowanych od RIWAL.

Teraz nasi klienci będą otrzymywać sms z informacją o zbliżającej się dostawie lub odbiorze maszyny.

Jak informujemy o dostawach i odbiorach?

  • sms o zbliżającej się dostawie lub odbiorze sprzętu otrzyma osoba wskazana jako kontakt na projekcie
  • wiadomość będzie wysłana z jednodniowym wyprzedzeniem, żeby można było wszystko przygotować
  • w sms będzie podany nasz numer do Działu Logistyki i Transportu +48 669 100 070, żeby w przypadku pytań można było natychmiast skontaktować się z nami. Z podanym numerem można skontaktować się klikając na niego w otrzymanym sms. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzniach 7:00 - 17:00

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze dostawy były realizowane na czas i sprawnie. Doceniacie to Państwo, chwaląc nas za terminowość i profesjonalizm. Dziękujemy!

Mamy nadzieję, że to kolejne innowacyjne rozwiązanie spodoba się Państwu i uczyni współpracę z nami jeszcze wygodniejszą!

Transport RIWAL