NewsletterSzybka oferta wynajmuFAQZłóż zamówienie na wynajem
Poland - Polish
 • Belgium - Dutch
 • Croatia - Croatian
 • Denmark - Danish
 • France - French
 • Germany - German
 • Kazakhstan - English
 • Kazakhstan - Russian
 • Netherlands - Dutch
 • Norway - Norwegian
 • Poland - Polish
 • Slovenia - Slovenian
 • Spain - Spanish
 • Sweden - Swedish

DNI OTWARTE RIWAL JUŻ ZA NAMI!

Dni Otwarte Riwal 2022

W ostatnim tygodniu września, w dniach 29-30 września, na terenie oddziału Riwal Poland w Zabrzu odbyły się Dni Otwarte Riwal 2022.
Na event przybyli goście i klienci z całej Polski, reprezentujący duże i małe firmy, by zobaczyć wszystkie nowości na rynku podestów i rozwiązania, jakie proponuje Riwal.

29 WRZEŚNIA DZIEŃ POŚWIĘCONY KLIENTOM DZIAŁU SPRZEDAŻY

Podczas Dni Otwartych Riwal JLG nasz dział sprzedaży zadbał o to, aby nasi goście mogli poznać bogatą ofertę nowości produktowych JLG Industries. Uczestnicy mogli przetestować wszystkie innowacyjne rozwiązania technologiczne, które producent dostarcza wraz z maszynami.

DNI OTWARTE Riwal   

Na miejscu obecni byli inżynierowie JLG, którzy na bieżąco odpowiadali na wszystkie pytania uczestników i w wyczerpujący sposób opowiadali o budowie, konstrukcji i technologii wykorzystywanej w podestach. Ogromną uwagę skupił  pokaz nowości - podestu samopoziomującego na wymagającym terenie JLG 670 SJ oraz w pełni elektrycznego JLG DaVinci.

JLG 670 SJ

Dodatkowo na miejscu można było, dowiedzieć się w jaki sposób funkcjonuje internetowy sklep My Riwal Parts, sprawdzić cyfrowe narzędzia JLG oraz dowiedzieć się jak JLG wspiera swoich partnerów.

My Riwal Parts

W strefie Usług Serwisu Mobilnego Riwal, zaprezentowaliśmy w pełni wyposażone auto serwisowe, które posiada specjalistyczną zabudowę, dzięki której jesteśmy w stanie wyeliminować większość awarii już trakcie pierwszej wizyty serwisanta.

Dni Otwarte Riwal 2022

W trakcie eventu nie mogło zabraknąć prelekcji dotyczącej bezpiecznej pracy na wysokości w trakcie której zapoznawaliśmy uczestników z przepisami prawnymi związanymi z zarządzaniem parkiem maszynowym.

Na zakończenie pierwszego dnia przeprowadziliśmy licytację w trakcie której nasi klienci mogli zakupić używane podesty i wziąć udział w losowaniu vouchera na weekendowy pobyt w hotelu SPA.

Dni Otwarte Riwal


30 WRZEŚNIA DZIEŃ DZIAŁU WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH 

Dzień drugi należał do działu wynajmu RIWAL zaprezentowaliśmy naszym Klientom park maszynowy Riwal dostępny we flocie wynajmu. Goście chętnie testowali maszyny pod okiem naszych pracowników oraz brali udział w panelach pokazowych podnośników.

Dni Otwarte Riwal 2022

Zaprezentowana drugiego dnia strefa digital dała możliwość sprawdzenia, jakie rozwiązania cyfrowe tworzy Riwal, by pomagać w codziennej pracy naszym klientom.  Pracownicy Riwal zakładali konta w My Riwal pokazując wszystkie dostępne funkcje portalu, zakres wsparcia w zarządzaniu wynajętym sprzętem oraz to jak ogólnie poruszać się po serwisie i wyszukiwać potrzebnych funkcji.

W trakcie panelu przygotowanego przez dział szkoleń uczestnicy mogli wziąć udział w prelekcji: „Bezpieczna praca na podestach - procedura awaryjnej ewakuacji z podestu".

 Dni Otwarte Riwal 2022

DODATKOWE ATRAKCJE

Oczywiście na miejscu na wszystkich uczestników czekało kilka niezapowiedzianych atrakcji.

Jedną z niespodzianek były konkursy dla operatorów, w których sprawdzaliśmy ich umiejętności pod kątem szybkości i dokładności wykonywania zadań. Jednak prawdziwym hitem okazał się symulator F1 do którego ustawiały się kolejki chętnych. Uczestnicy mogli na nim sprawdzić swoje umiejętności również za kierownicą bolida czy innego samochodu wyścigowego.

 Dni Otwarte Riwal 2022

A jeśli już symulator – to nie mogło zabraknąć na Dniach Otwartych także naszego symulatora szkoleń VR, który odwzorowuje warunki i wszystkie uczucia związane z pracą na wysokości.

Dni Otwarte Riwal 2022

Dla osób na co dzień pracujących tylko z podestami nożycowymi była to dobra okazja do spróbowania swoich sił np. na podnośnikach teleskopowych.

 

Dziękujemy, że byliście z nami! Do zobaczenia na kolejnych podobnych wydarzeniach.