'
Riwal 0
Menu
Nowa generacja ładowarek teleskopowych Magni

Magni obrotowe ładowarki teleskopowe

ładowarka obrotowa Magni

Oficjalny dealer w Polsce

Magni oferuje ładowarki teleskopowe o wyjątkowo potężnych udźwigach od 10 do 45 ton oraz ładowarki obrotowe o wysokości podnoszenie od 18 do 35 m i maksymalnym udźwigu 5 ton.

Każda maszyna wyposażona jest standardowo w przestrzenną, klimatyzowaną oraz wyciszoną kabinę, co pozytywnie wpływa na komfort pracy każdego operatora. Oprócz tego warto podkreślić, że kabina stanowi maksymalne zabezpieczenie dla operatora, bo skonstruowano ją tak, aby była w stanie wytrzymać nacisk 5 ton, co podwyższa bezpieczeństwo pracy. Producent umożliwił sterowanie maszyną z poza kabiny dołączając do oferty specjalny dżoystik.

Ładowarki Magni umożliwiają pracę z wielozadaniowym osprzętem, który maksymalnie podnosi zastosowanie ładowarek: platformy robocze, haki, zawiesia, żurawiki, chwytaki, a także osprzęt zaprojektowany specjalnie na życzenie Klienta zgodnie z jego zapotrzebowaniem to rewolucyjna oferta producenta.   

Maszyny Magni pracują już na całym świecie, na wszystkich kontynentach. Szczególnie doceniają je profesjonaliści poszukujący indywidualnych rozwiązań z dopasowaniem do swoich potrzeb. Riwal jako pierwszy w Polsce oferuje maszyny Magni w swojej flocie na wynajem. A ponieważ chcemy, aby nasi Klienci mogli w swoich parkach maszynowych posiadac najnowoczesniejsze technologie, tak jak i my, nawiązaliśmy współpracę z marką Magni stając się jej oficjalnym dealerem w Polsce. Poza sprzedażą oferujemy serwis posprzedażowy, magazyn części zamiennych oraz szkolenia z obsługi tych maszyn

Zadzwoń: +48 46 895 20 22