'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu

Szkolenie IPAF

Riwal stworzył pierwsze w Polsce Centrum Szkoleniowe IPAF. Jeżeli pracujesz za granicą możesz jeszcze będąc w Polsce wysłać swoich pracowników na szkolenie, aby zdobyli międzynarodowe licencje PAL. Uprawniają one do operowania wybranym typem podestu ruchomego. 

Stowarzyszenie IPAF ( International Powered Access Federation) działa globalnie, przez co licencje IPAF są akceptowane w wielu krajach jednocześnie. Wystarczy jednorazowo uzyskać uprawnienia, aby z powodzeniem móc pracować na podestach w różnych krajach. Uprawnienia są ważne przez 5 lat. 

Kursy IPAF odbywają się w każdy wtorek w Centrum Szkoleniowym IPAF - Łódź, ul. Rokicińska 156A oraz w ustalonych terminach.

Szkolenie PAL - 3a

Czas trwania:
Certyfikacja: Certyfikacja PAL, IPAF
Oddział: Łódź
Wielkość grupy:
Cena:
Zapytaj o szkolenie

Szkolenie PAL - 3b

Czas trwania:
Certyfikacja: Certyfikacja PAL, IPAF
Oddział: Łódź
Wielkość grupy:
Cena:
Zapytaj o szkolenie

Licencje IPAF czyli tak zwane karty PAL (Powered Access Licence) są akceptowalnym dokumentem poświadczającym wiedzę i kompetencje do użycia podestów roboczych w ponad 40 krajach na całym świecie. Uprawnienia PAL:

- są wydawane operatorom, którzy zdali egzamin po szkoleniu w certyfikowanym centrum szkoleniowym IPAF
- uzyskane po szkoleniu wg restrykcyjnych standardów IPAF poświadczają, że posiadacze licencji PAL, należą do najbzpieczniejszych i najbardziej produktywnych operatorów podestów.
- są respektowane międzynarodowo we wszystkich branżach na świecie.