'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu

Szkolenie IPAF

Riwal stworzył pierwsze w Polsce Centrum Szkoleniowe IPAF. Jeżeli pracujesz za granicą możesz jeszcze będąc w Polsce wysłać swoich pracowników na szkolenie, aby zdobyli międzynarodowe licencje PAL. Uprawniają one do operowania wybranym typem podestu ruchomego. 

Stowarzyszenie IPAF ( International Powered Access Federation) działa globalnie, przez co licencje IPAF są akceptowane w wielu krajach jednocześnie. Wystarczy jednorazowo uzyskać uprawnienia, aby z powodzeniem móc pracować na podestach w różnych krajach. Uprawnienia są ważne przez 5 lat. 

Kursy IPAF odbywają się w każdy wtorek w Centrum Szkoleniowym IPAF - Łódź, ul. Rokicińska 156A oraz w ustalonych terminach.

 

Kurs IPAF możemy również przeprowadzić za granicą w języku polskim. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas: szkolenia@riwal.com

Szkolenie PAL - 3a

Czas trwania:
Certyfikacja: Certyfikacja PAL, IPAF
Oddział: Łódź
Wielkość grupy:
Cena:
Zapytaj o szkolenie

Szkolenie PAL - 3b

Czas trwania:
Certyfikacja: Certyfikacja PAL, IPAF
Oddział: Łódź
Wielkość grupy:
Cena:
Zapytaj o szkolenie

Licencje IPAF, czyli tak zwane karty PAL (Powered Access Licence) są akceptowanym dokumentem poświadczającym wiedzę i kompetencje do użycia podestów roboczych w ponad 40 krajach na całym świecie.

Uprawnienia PAL:

  • są wydawane operatorom, którzy zdali egzamin po szkoleniu w certyfikowanym centrum szkoleniowym IPAF
  • uzyskane po szkoleniu według restrykcyjnych standardów IPAF poświadczają, że posiadacze licencji PAL należą do najbezpieczniejszych i najbardziej produktywnych operatorów podestów
  • są respektowane międzynarodowo we wszystkich branżach na świecie.