'
Riwal 0
Menu

Kursy i szkolenia budowlane dla operatorów maszyn

Dbając o kwalifikacje pracownika dbasz o własny interes. Tylko firmy posiadające wykwalifikowany personel będą skutecznie realizować zyskowne kontrakty. Dzięki szkoleniom, a co za tym idzie uprawnieniom operatorskim unikasz przestojów na budowie. Szkoląc pracownika zyskujesz wykwalifikowany personel oraz spokój na budowie.   

Firma Riwal oferuje program szkolenia operatorów podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, wózków widłowych oraz suwnic, którego ukończenie pozwala zdobyć wiedzę niezbędną do obsługi wymienionych urządzeń.   

Kursy IPAF, pozwalające pracować na podestach ruchomych za granicą, odbywają się w każdy wtorek w Centrum Szkoleniowym IPAF - Łódź, ul. Rokicińska 156A oraz w ustalonym z Klientem czasie.
Również Centrum Szkoleniowe IPAF - Zabrze, ul. Handlowa 10 prowadzi szkolenia IPAF w wybranych terminach.

Kurs IPAF możemy również przeprowadzić za granicą w języku polskim. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas: szkolenia@riwal.com

Riwal szkolenia 

 

Zatrudniasz obcokrajowców? Prowadzimy kursy również w języku angielskim i ukraińskim. Jeżeli potrzebujesz szkolenia w innym języku skontaktuj się z nami!

szkolenia@riwal.com

Szkolenie na podesty ruchome
Zobacz
Szkolenie na ładowarki teleskopowe
Zobacz
Riwal. Kurs na wózki widłowe
Szkolenie na wózki widłowe
Zobacz
Suwnica Riwal
Szkolenie na suwnice
Zobacz
Szkolenie BHP na budowie
Zobacz