'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu

Wynajem międzynarodowy

Żyjemy w gospodarce globalnej, która daje więcej możliwości firmom pracującym w innych krajach. Jednak praca poza granicami nadal nie jest łatwa. Ktoś, kto pracuje, w innym środowisku, nie pracuje dla ciebie. Właśnie dlatego stworzyliśmy Riwal International Rental (Dział wynajmu Międzynarodowego).
Z naszej międzynarodowej siedziby w Holandii możemy pracować w imieniu naszych klientów.

Riwal International Rental

Obsługa w jednym miejscu

Oczywiście mamy sieć ludzi, którzy mogą wesprzeć naszych klientów. Możemy zrobić dla Ciebie absolutnie wszystko
i zapewnić zdalny podgląd lokalizacji, w której pracują maszyny. Nasi Klienci mogą korzystać z naszego wsparcia technicznego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. A część spraw załatwiamy dla naszych Klientów zdalnie. 

Flota maszyn niszowych i o wiele więcej

Dział wynajmu międzynarodowego ma dostęp do pełnej floty składającej się z 14 000 jednostek sprzętowych należących i obsługiwanych przez Riwal. Specjalizuje się także w sprzecie do pracy na ekstremalnych wysokościach lub z wymaganym bardzo dużym obciążeniem kosza. Więc nawet jeżeli potrzebujesz maszyny z floty niszowej,
w odległym zakątku świata możemy Ci ją dostarczyć.  Odkąd wyspecjalizowaliśmy się w sprzęcie do pracy na wysokości, pracując z naszymi Klientami możemy pomóc im z ogrodzeniami, oświetleniem oraz zapewnieniem agregatów prądotwórczych.

The Riwal Way jest najlepszym doświadczeniem Klienta jakie może otrzymac w tej branży, a Dział Wynajmu Międzynarodowego jest przykładem tego, że zrobi dla Twojej sprawy wszystko co najlepsze żeby wszystko się udało.

W Republice Dominikany

Jeden z naszych Klientów jest generalnym wykonawcą projektu rafinerii ropy naftowej na Dominikanie. Projekt zakłada budowę 25 platform wydobywczych. Klient przyszedł z prośbą o pomoc w realizacji projektu w pełnym zakresie usług. To jeden ból głowy mniej dla firmy realizującej projekt, która zatrudnia partnera z dużym doświadczeniem.