Riwal Wybrane maszyny 0
Menu

Wynajem międzynarodowy

Żyjemy w gospodarce globalnej, która daje więcej możliwości firmom pracującym w innych krajach. Jednak praca poza granicami nadal nie jest łatwa. Ktoś, kto pracuje, w innym środowisku, nie pracuje dla ciebie. Właśnie dlatego stworzyliśmy Riwal International Rental (Dział wynajmu Międzynarodowego).
Z naszej międzynarodowej siedziby w Holandii możemy pracować w imieniu naszych klientów.

Obsługa w jednym miejscu

Oczywiście mamy sieć ludzi, którzy mogą wesprzeć naszych klientów. Możemy zrobić dla Ciebie absolutnie wszystko
i zapewnić zdalny podgląd lokalizacji, w której pracują maszyny. Nasi Klienci mogą korzystać z naszego wsparcia technicznego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. A część spraw załatwiamy dla naszych Klientów zdalnie. 

Flota maszyn niszowych i o wiele więcej

Dział wynajmu międzynarodowego ma dostęp do pełnej floty składającej się z 14 000 jednostek sprzętowych należących i obsługiwanych przez Riwal. Specjalizuje się także w sprzecie do pracy na ekstremalnych wysokościach lub z wymaganym bardzo dużym obciążeniem kosza. Więc nawet jeżeli potrzebujesz maszyny z floty niszowej,
w odległym zakątku świata możemy Ci ją dostarczyć.  Odkąd wyspecjalizowaliśmy się w sprzęcie do pracy na wysokości, pracując z naszymi Klientami możemy pomóc im z ogrodzeniami, oświetleniem oraz zapewnieniem agregatów prądotwórczych.

The Riwal Way jest najlepszym doświadczeniem Klienta jakie może otrzymac w tej branży, a Dział Wynajmu Międzynarodowego jest przykładem tego, że zrobi dla Twojej sprawy wszystko co najlepsze żeby wszystko się udało.

W Republice Dominikany

Jeden z naszych Klientów jest generalnym wykonawcą projektu rafinerii ropy naftowej na Dominikanie. Projekt zakłada budowę 25 platform wydobywczych. Klient przyszedł z prośbą o pomoc w realizacji projektu w pełnym zakresie usług. To jeden ból głowy mniej dla firmy realizującej projekt, która zatrudnia partnera z dużym doświadczeniem. 

 

 

Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the form name.
Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the content of the form.