'
Riwal 0
Menu
Profesjonalna opieka serwisowa

Serwis i naprawa UDT - podesty ruchome, podnośniki nożycowe


Podesty ruchome i  ładowarki teleskopowe
 z oferty Riwal Poland przechodzą okresowe przeglądy i konserwację zgodnie z wytycznymi producentów. Szczególnie ważny jest serwis przy wynajmie podnośników i ładowarek teleskopowych  przed wynajmem jak również po wynajmie każda maszyna przechodzi przegląd techniczny. Dla zakupionych przez Klientów maszyn  przeprowadzamy przegląd przedsprzedażowy i oferujemy serwis posprzedażowy, co pozwala uzyskać pozytywne opinie UDT w czasie okresowych przeglądów.

Serwis Riwal

To co nas wyróżnia to używanie oryginalnych części producentów oraz wsparcie techniczne 24/7! Ciągle pracujemy nad udoskonalaniem naszych usług, dlatego monitorujemy czas napraw oraz prowadzimy dokumentację zgłoszeń od Klientów. Dzięki temu mamy pełną wiedzę o jakości naszego serwisu oraz pracujemy nad jego doskonaleniem, tj. minimalizowaniem czasu napraw oraz eliminacją niekompletnych napraw. Praca naszego serwisu gwarantuje 100% usunięcie usterki w możliwie najkrótszym czasie. Standardem jest usuwanie 98% usterek w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź nas!

Auto serwisoweSerwis mobilny RiwalMobilny serwis Riwal na projekcie

Jesteśmy autoryzowanym serwisem renomowanych marek JLGMagni i Dinolift. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu serwisu  i wypracowanym procedurom  błyskawicznie reagujemy na potrzeby Klientów w przypadku naprawy podnośników i ładowarek.

Wyróżniają nas międzynarodowe standardy Riwal, co pozwala wszystkim mechanikom serwisu na ciągłe doskonalenie się poprzez regularne szkolenia u producentów  i ogólny dostęp do wiedzy na temat podestów i ładowarek

Każde auto posiada identyczną specjalistyczną zabudowę serwisową oraz standardowy Service Parts Stock (zestaw najczęściej zużywających się części), dlatego poziom usług serwisu we wszystkich oddziałach  Riwal w Polsce jest tak samo wysoki i gwarantuje w większości przypadków rozwiązanie sprawę na miejscu użytkowania maszyn już podczas pierwszej wizyty serwisanta.

Wyposażenie aut serwisowych to między innymi:

zakuwarka przewodów hydraulicznych wraz z niezbędnym osprzętem pozwala naprawić przewód hydrauliczny  w bardzo krótkim czasie

agregat prądotwórczy

sprężarka

- zestaw niezbędnych urządzeń diagnostycznych.

Wynajem podnośników budowlanych oraz ładowarek teleskopowych wymaga szybkiego, bezpiecznego i sprawnego transportu zamówionych maszyn. Dzięki własnej flocie ciężarówek przystosowanych do transportu nawet największych zwyżek czy ładowarek gwarantujemy  terminową dostawę maszyn na terenie całego kraju z wszystkich naszych oddziałów.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Technicznym:

+48 781 800 215