'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu
Podnośniki koszowe Zobacz produkty

Wynajem: podesty budowlane - podnośniki koszowe

Najpopularniejsze podesty w tej kategorii

 JLG Toucan 12e plus  Genie Z33_18  JLG 510AJ JLG 1350SJP  JLG 1850SJ 
 JLG Toucan 12E+  Genie Z33/18  JLG 510AJ JLG 1350SJP JLG 1850SJ
 wys. robocza 12,65m  wys. robocza 12,00m  wys. robocza 17,81m  wys. robocza 43,30m wys. robocza 58,56m 

 

  Podesty koszowe przegubowe

Podesty koszowe teleskopowe

Podnośniki koszowe to maszyny, które posiadają platformę bądź kosz znajdujący się na końcu ramienia. Zaliczamy do nich podesty z kategorii zwyżek przegubowych oraz teleskopowych.

Nasza oferta podestów przegubowych na wynajem obejmuje zarówno modele elektryczne, jak i te zasilane spalinowo. Wspomniane maszyny stanowią niezastąpione wsparcie podczas prac na ograniczonej przestrzeni i w trudno dostępnych miejscach.

 

Wszystkie dostępne zwyżki koszowe o napędzie elektrycznym posiadają niebrudzące ogumienie. Dzięki temu prócz prac w terenie idealnie sprawdzają się do zadań w pomieszczeniach. Zamontowane w nich akumulatory marki Trojan zapewniają wysoką wydajność na wiele godzin. Z kolei modele spalinowe najlepiej nadają się do działań w najtrudniejszych warunkach. Napęd 4x4 oraz oś wahliwa gwarantują efektywną pracę na nierównym i nieutwardzonym terenie.

 

Ofertę podnośników koszowych uzupełniają podesty teleskopowe na wynajem. Dzięki zastosowaniu wysięgu bocznego maszyny te zapewniają wyjątkowo duży zakres pracy na wysokości – nawet do 58,56 m.

Podnosniki koszowe Riwal

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze podestu do wynajęcia skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.
Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania podestu przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczneństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych wydawane przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA.
 
Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the content of the form.