'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu
Podesty przegubowe spalinowe Zobacz produkty

Wynajem: podesty - podnośniki przegubowe spalinowe

Podest przegubowy spalinowy Riwal 1

Najpopularniejsze podnośniki w tej kategorii

JLG 1250 AJP  JLG 600 AJ  JLG 450 AJS 
 JLG 1250AJP  JLG 600AJ JLG  450AJS2
 wys. robocza 40,3m  wys. robocza 20,46m  wys. robocza 15,72m

 

W kategorii podestów roboczych o konstrukcji przegubowo-teleskopowej o napędzie spalinowym w naszej flocie do wynajmu znajdziecie Państwo maszyny dostępne w wysokościach roboczych od 12,33m do 47,74m. Nasza flota w tej kategorii to renomowane maszyny producentów JLG Industries, Haulotte  oraz Genie.

Podesty przegubowe spalinowe (zwyżki) przeznaczone są do pracy na różnych terenach, również tych nieutwardzonych, a  dzięki napędowi 4x4  i osi wahliwej zapewniają bezpieczeństwo i wyjątkową mobilność. Dzięki wysięgowi bocznemu podnośnik przegubowy spalinowy zapewnia zwiększony zakres pracy na wysokości. Konstrukcja przegubowa zapewnia wyjątkowy zasięg niezbędny do wykonywania prac nad i wokół przeszkód znajdujących się w terenie roboczym.

Zwyżki przegubowe spalinowe gwarantują większą dostępność roboczą dzięki systemowi JibPlus z możliwością ruchu bocznego kosza i prawie pionową pracą ramienia.
Podnośniki JLG posiadają opatentowany projekt wysięgnika QuikStick , który znacznie zmniejsza czas podnoszenia i opuszczania kosza.
Opcjonalnie maszyny wyposażone są w generator zapewniający zasilanie w koszu 230V.

Zwyżka przegubowa koszowa z napędem spalinowym JLG 1250AJP oferuje wyjątkową mobilność, wąski promień skrętu oraz układ jazdy bokiem, a podwójny udźwig platformy do 450 kg zapewnia większą uniwersalność i produktywność pracy na wysokości.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze podestu do wynajęcia skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.
Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania podestu przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych wydawane przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA