'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu
Podesty przegubowe elektryczne Zobacz produkty

Wynajem: podesty - podnośniki przegubowe elektryczne

Podest przegubowy elektryczny Riwal 4

Najpopularniejsze podnośniki w tej kategorii

JLG 450AJS2  JLG E400 AJP  JLG E300AJ 
 JLG E450AJ JLG E400 AJPN  JLG E300AJP
 wys. robocza 15,72m  wys. robocza 14,19m  wys. robocza 10,97m

 

 

W kategorii podestów ruchomych o konstrukcji przegubowo-teleskopowej o napędzie elektrycznym w naszej flocie do wynajmu znajdziecie Państwo maszyny dostępne w wysokościach roboczych od 10,97m do 26,46m. Nasza flota w tej kategorii to renomowane maszyny producentów JLG Industries oraz Genie.

Wszystkie podesty przegubowe (zwyżki) z floty do wynajmu posiadają wysokiej wydajności akumulatory trakcyjne marki Trojan w zakresie zasilania 24V do 48V. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką efektywność akumulatorów trakcyjnych dzięki systematycznemu sprawdzaniu ich wydajności przed każdym wynajmem.

Podnośniki przegubowe dzięki odpowiedniej szerokości doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie dostęp jest ograniczony przez wszelkie przeszkody jak również w wąskich, zatłoczonych pomieszczeniach.  Wysięg boczny  zapewnia zwiększony zasięg roboczy i służy do takich prac, jak np. prace montażowe na halach produkcyjnych nad liniami technologicznymi, prace i przeglądy instalacyjne. Zwyżki przegubowe gwarantują większą dostępność roboczą dzięki systemowi JibPlus z możliwością ruchu bocznego kosza i prawie pionową pracą ramienia. Zwyżki przegubowe elektryczne pozwalają na pracę poniżej poziomu "0".

Serię podnośników  koszowych z napędem elektrycznym JLG charakteryzuje dłuższy czas pracy oraz wyższa wydajność. Podest JLG M600JP dostępny jest z opcją hybrydową z generatorem z napędem silnikowym Diesla QuickCharge, która dzięki automatycznemu ładowaniu zapewnia nieprzerwaną pracę maszyny. Podnośnik koszowy przegubowy JLG E800AJ z napędem elektrycznym został wyprodukowany specjalnie dla firmy Riwal i jest to jedyna maszyna na rynku o takich parametrach. Posiada te same właściwości i zakresy pracy, co podest spalinowy JLG 800AJ, natomiast dzięki elektrycznemu silnikowi jest przyjazny dla środowiska i spełnia wymogi do pracy na wysokości w miejscach, gdzie podestów spalinowych używać nie można.

Zwyżki koszowe elektryczne mogą być użytkowane wewnątrz jak i na zewnątrz budynku - zgodnie z zaleceniami instrukcji obsługi producenta. Wszystkie podnośniki koszowe o napędzie elektrycznym posiadają niebrudzące ogumienie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze podestu do wynajęcia skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.
Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania podestu przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych wydawane przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA