Riwal Wybrane maszyny 0
Menu
Podesty przegubowe elektryczne Zobacz produkty

Wynajem: podesty - podnośniki przegubowe elektryczne

Podest przegubowy elektryczny Riwal 4

W kategorii podestów ruchomych o konstrukcji przegubowo-teleskopowej o napędzie elektrycznym w naszej flocie do wynajmu znajdziecie Państwo maszyny dostępne w wysokościach roboczych od 10,97m do 26,46m. Nasza flota w tej kategorii to renomowane maszyny producentów JLG Industries oraz Genie.

Wszystkie podesty przegubowe (zwyżki) z floty do wynajmu posiadają wysokiej wydajności akumulatory trakcyjne marki Trojan w zakresie zasilania 24V do 48V. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką efektywność akumulatorów trakcyjnych dzięki systematycznemu sprawdzaniu ich wydajności przed każdym wynajmem.

Podnośniki przegubowe dzięki odpowiedniej szerokości doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie dostęp jest ograniczony przez wszelkie przeszkody jak również w wąskich, zatłoczonych pomieszczeniach.  Wysięg boczny  zapewnia zwiększony zasięg roboczy i służy do takich prac, jak np. prace montażowe na halach produkcyjnych nad liniami technologicznymi, prace i przeglądy instalacyjne. Zwyżki przegubowe gwarantują większą dostępność roboczą dzięki systemowi JibPlus z możliwością ruchu bocznego kosza i prawie pionową pracą ramienia. Zwyżki przegubowe elektryczne pozwalają na pracę poniżej poziomu "0".

Serię podnośników  koszowych z napędem elektrycznym JLG charakteryzuje dłuższy czas pracy oraz wyższa wydajność. Podest JLG M600JP dostępny jest z opcją hybrydową z generatorem z napędem silnikowym Diesla QuickCharge, która dzięki automatycznemu ładowaniu zapewnia nieprzerwaną pracę maszyny. Podnośnik koszowy przegubowy JLG E800AJ z napędem elektrycznym został wyprodukowany specjalnie dla firmy Riwal i jest to jedyna maszyna na rynku o takich parametrach. Posiada te same właściwości i zakresy pracy, co podest spalinowy JLG 800AJ, natomiast dzięki elektrycznemu silnikowi jest przyjazny dla środowiska i spełnia wymogi do pracy na wysokości w miejscach, gdzie podestów spalinowych używać nie można.

Zwyżki koszowe elektryczne mogą być użytkowane wewnątrz jak i na zewnątrz budynku - zgodnie z zaleceniami instrukcji obsługi producenta. Wszystkie podnośniki koszowe o napędzie elektrycznym posiadają niebrudzące ogumienie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze podestu do wynajęcia skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.
Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania podestu przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych wydawane przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA

Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the form name.
Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the content of the form.