NewsletterSzybka oferta wynajmuFAQZłóż zamówienie na wynajem
Poland - Polish
 • Belgium - Dutch
 • Croatia - Croatian
 • Denmark - Danish
 • France - French
 • Germany - German
 • Kazakhstan - English
 • Kazakhstan - Russian
 • Netherlands - Dutch
 • Norway - Norwegian
 • Poland - Polish
 • Slovenia - Slovenian
 • Spain - Spanish
 • Sweden - Swedish
Podesty przegubowe elektryczne Zobacz produkty

Wynajem: podesty - podnośniki przegubowe elektryczne

Najpopularniejsze podnośniki w tej kategorii

 JLG E600JP JLG 450AJS2  JLG E400 AJP   Genie Z33_18 JLG E300AJ 
 JLG E600JP  JLG E450AJ JLG E400 AJPN  Genie Z 33/18  JLG E300AJP
wys.robocza 20,39m   wys. robocza 15,72m  wys. robocza 14,19m     wys.robocza 12,00m    wys. robocza 10,97m

 

Zobacz wszystkie maszyny z tej kategorii

W kategorii podestów ruchomych o konstrukcji przegubowo-teleskopowej o napędzie elektrycznym w naszej flocie do wynajmu znajdziecie Państwo maszyny dostępne w wysokościach roboczych od 10,97m do 26,46m. Nasza flota w tej kategorii to renomowane maszyny producentów JLG Industries oraz Genie.

Wszystkie podesty przegubowe (zwyżki) z floty do wynajmu posiadają wysokiej wydajności akumulatory trakcyjne marki Trojan w zakresie zasilania 24V do 48V. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką efektywność akumulatorów trakcyjnych dzięki systematycznemu sprawdzaniu ich wydajności przed każdym wynajmem.

Podnośniki przegubowe dzięki odpowiedniej szerokości doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie dostęp jest ograniczony przez wszelkie przeszkody jak również w wąskich, zatłoczonych pomieszczeniach.  Wysięg boczny  zapewnia zwiększony zasięg roboczy i służy do takich prac, jak np. prace montażowe na halach produkcyjnych nad liniami technologicznymi, prace i przeglądy instalacyjne. Zwyżki przegubowe gwarantują większą dostępność roboczą dzięki systemowi JibPlus z możliwością ruchu bocznego kosza i prawie pionową pracą ramienia. Zwyżki przegubowe elektryczne pozwalają na pracę poniżej poziomu "0".

Serię podnośników  koszowych z napędem elektrycznym JLG charakteryzuje dłuższy czas pracy oraz wyższa wydajność. Podest JLG M600JP dostępny jest z opcją hybrydową z generatorem z napędem silnikowym Diesla QuickCharge, która dzięki automatycznemu ładowaniu zapewnia nieprzerwaną pracę maszyny. Podnośnik koszowy przegubowy JLG E800AJ z napędem elektrycznym został wyprodukowany specjalnie dla firmy Riwal i jest to jedyna maszyna na rynku o takich parametrach. Posiada te same właściwości i zakresy pracy, co podest spalinowy JLG 800AJ, natomiast dzięki elektrycznemu silnikowi jest przyjazny dla środowiska i spełnia wymogi do pracy na wysokości w miejscach, gdzie podestów spalinowych używać nie można.

Podesty przegubowe elektryczne Riwal

 

Zwyżki koszowe elektryczne mogą być użytkowane wewnątrz jak i na zewnątrz budynku - zgodnie z zaleceniami instrukcji obsługi producenta. Wszystkie podnośniki koszowe o napędzie elektrycznym posiadają niebrudzące ogumienie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze podestu do wynajęcia skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.
Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania podestu przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych wydawane przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA

Więcej informacji nt. podnośników przegubowych znajdziesz tutaj

 

 

 

Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the content of the form.