NewsletterSzybka oferta wynajmuFAQZłóż zamówienie na wynajem
Poland - Polish
 • Belgium - Dutch
 • Croatia - Croatian
 • Denmark - Danish
 • France - French
 • Germany - German
 • Kazakhstan - English
 • Kazakhstan - Russian
 • Netherlands - Dutch
 • Norway - Norwegian
 • Poland - Polish
 • Slovenia - Slovenian
 • Spain - Spanish
 • Sweden - Swedish
Podesty nożycowe spalinowe Zobacz produkty

Wynajem: podesty/ podnośniki - nożycowe spalinowe

Najpopularniejsze podesty w tej kategorii

JLG 530LRT  JLG 430LRT   JLG 4394RT JLG 3394 RT   JLG 330LRT
 JLG 530 LRT JLG 430 LRT JLG 4394RT  JLG 3394 RT JLG 330 LRT
 wys.robocza 18,15m  wys.robocza 15,11m  wys.robocza 15,11m  wys.robocza 12,06m wys.robocza 12m  

Zobacz wszystkie maszyny z tej kategorii

W kategorii podestów ruchomych nożycowych z napędem spalinowym do wynajmu znajdują się podesty ruchome w zakresie wysokości roboczej od 9,92 m do 33,7 m. Posiadamy podnośniki wyłącznie renomowanych producentów takich jak JLG Industries, Genie, Hollandllift.

Wszystkie podesty nożycowe spalinowe do wynajmu posiadają standardowo napęd 4x4 z funkcją jazdy w terenie, podpory stabilizujące umożliwiające ustawienie maszyny nawet na nierównym terenie, rozsuwany pokład zwiększający funkcjonalność maszyny oraz wydajne silniki diesla gwarantujące niskie zużycie paliwa.

W zależności od modelu podnośnika nożycowego zakres udźwigu waha się od 454 kg do 1134 kg, co pozwala wziąć na pokład dużą ilość sprzętu i materiałów. Ważną zaletą podnośników nożycowych (zwyżek) jest możliwość pracy na pokładzie większej ilości osób, a opcja wysuwania pokładu z obu stron znacznie zwiększa przestrzeń roboczą. Wg instrukcji użytkowania producentów zwyżek liczba pracowników na platformie może sięgać do 7 osób, zależnie od modelu podestu.
dzięki mocnym napędom 4x4, zdolność pokonywania wzniesień wynosi do 50%.
Większość podnośników nożycowych spalinowych (zwyżek) z oferty do wynajmu posiada opcję osi wahliwej, zapewniającej zwiększenie bezpieczeństwa pracy na wysokości.
 
Jako pierwsza firma w Polsce oferujemy podnośnik nożycowy JLG 530LRT  o wysokości roboczej 18,20 m, który przy tak dużej wysokości roboczej cechuje się wyjątkowo kompaktowymi wymiarami.

podesty nożycowe spalinowe
 

Dzięki ścisłej współpracy z marką Hollandlift oferujemy na wynajem największe nożycowe zwyżki na świecie. Maszyny Hollandlift mogą posiadać niebrudzące terenowe ogumienie. W ofercie posiadamy maszyny hybrydowe - spalinowo-elektryczne, które pozwalają zmniejszyć zużycie paliwa oraz poprawiają efektywność pracy na wysokości.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze podestu do wynajęcia skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.
Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania podestu przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych wydawane przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA

Więcej informacji o podnośnikach nożycowych znajdziesz TUTAJ

Informacje nt. zwyżek HollandLift przeczytasz na TEJ stronie

Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the content of the form.