'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu
Podesty nożycowe spalinowe Zobacz produkty

Wynajem: podesty/ podnośniki - nożycowe spalinowe

Podest nożycowy diesel Riwal 1

Najpopularniejsze podesty w tej kategorii

JLG 530LRT  JLG 430LRT  JLG 3394 RT 
 JLG 530 LRT JLG 430 LRT JLG 3394 RT
 wys. robocza 18,15m  wys. robocza 15,11m  wys. robocza 12,06m

 

W kategorii podestów ruchomych nożycowych z napędem spalinowym do wynajmu znajdują się podesty ruchome w zakresie wysokości roboczej od 9,92 m do 33,7 m. Posiadamy podnośniki wyłącznie renomowanych producentów takich jak JLG Industries, Genie, Hollandllift.

Wszystkie podesty nożycowe spalinowe do wynajmu posiadają standardowo napęd 4x4 z funkcją jazdy w terenie, podpory stabilizujące umożliwiające ustawienie maszyny nawet na nierównym terenie, rozsuwany pokład zwiększający funkcjonalność maszyny oraz wydajne silniki diesla gwarantujące niskie zużycie paliwa.

W zależności od modelu podnośnika nożycowego zakres udźwigu waha się od 454 kg do 1134 kg, co pozwala wziąć na pokład dużą ilość sprzętu i materiałów. Ważną zaletą podnośników nożycowych (zwyżek) jest możliwość pracy na pokładzie większej ilości osób, a opcja wysuwania pokładu z obu stron znacznie zwiększa przestrzeń roboczą. Wg instrukcji użytkowania producentów zwyżek liczba pracowników na platformie może sięgać do 7 osób, zależnie od modelu podestu.
dzięki mocnym napędom 4x4, zdolność pokonywania wzniesień wynosi do 50%.
Większość podnośników nożycowych spalinowych (zwyżek) z oferty do wynajmu posiada opcję osi wahliwej, zapewniającej zwiększenie bezpieczeństwa pracy na wysokości.
 
Jako pierwsza firma w Polsce oferujemy podnośnik nożycowy JLG 530LRT  o wysokości roboczej 18,20 m, który przy tak dużej wysokości roboczej cechuje się wyjątkowo kompaktowymi wymiarami.
 
Dzięki ścisłej współpracy z marką Hollandlift oferujemy na wynajem największe nożycowe zwyżki na świecie. Maszyny Hollandlift mogą posiadać niebrudzące terenowe ogumienie. W ofercie posiadamy maszyny hybrydowe - spalinowo-elektryczne, które pozwalają zmniejszyć zużycie paliwa oraz poprawiają efektywność pracy na wysokości.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze podestu do wynajęcia skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.
Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania podestu przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczneństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych wydawane przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA