'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu
Podesty nożycowe elektryczne Zobacz produkty

Wynajem: podesty - podnośniki nożycowe elektryczne

Podest nożycowy elektryczny Riwal 1

W kategorii podestów roboczych o konstrukcji nożycowej w naszej flocie do wynajmu znajdziecie Państwo ponad 650 maszyn dostępnych w wysokościach roboczych od 4,90m do 28m.
Nasza flota w tej kategorii to renomowane maszyny producentów JLG Industries, Genie Terex, Hollandlift.


Wszystkie podesty nożycowe (zwyżki) oferowane do wynajmu posiadają wysokiej wydajności akumulatory trakcyjne marki Trojan w zakresie zasilania 12V do 48V. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką efektywność akumulatorów trakcyjnych dzięki systematycznemu sprawdzaniu ich wydajności przed każdym wynajmem.

Dla klientów planujących wykorzystywać podesty ruchome do prac wewnątrz budynków polecamy maszyny z oznaczeniem ESN -  zapewniają one swobodny przejazd przez standardowe otwory drzwiowe 90cm. Podnośniki budowlane kategorii ESN oraz ES wymagają utwardzonego równego podłoża do bezpiecznej pracy. Zwyżki nożycowe elektryczne mogą być użytkowane wewnątrz jak i na zewnątrz budynku - zgodnie z zaleceniami instrukcji obsługi.

Podesty nożycowe występujące w kategorii LE marki JLG, zwyżki Genie i MEC posiadają zdolność do pracy na terenie nieutwardzonym dzięki terenowym oponom oraz zasilaniu 48V i systemowi osi wahliwej zwiększającej bezpieczeństwo pracy przy uniesionej platformie.

Podnośniki Hollandlift w kategorii LE przeznaczone są do specjalistycznych prac wykonywanych na utwardzonych równych podłożach. Naszym unikalnym produktem są maszyny Hollandlift N265EL13, które spełniają wymagania stawiane projektom budowy automatycznych magazynów wysokiego składowania.
Wszystkie nasze maszyny w kategorii podestów nożycowych elektrycznych są standardowo wyposażone w niebrudzące koła.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze podestu - zwyżki do wynajęcia skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.

Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania podestu przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczneństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych wydawane przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA