NewsletterSzybka oferta wynajmuFAQZłóż zamówienie na wynajem
Poland - Polish
 • Belgium - Dutch
 • Croatia - Croatian
 • Denmark - Danish
 • France - French
 • Germany - German
 • Kazakhstan - English
 • Kazakhstan - Russian
 • Netherlands - Dutch
 • Norway - Norwegian
 • Poland - Polish
 • Slovenia - Slovenian
 • Spain - Spanish
 • Sweden - Swedish
Podesty nożycowe elektryczne Zobacz produkty

Wynajem: podesty - podnośniki nożycowe elektryczne

Najpopularniejsze podesty w tej kategorii

JLG 1930 ES

JLG 2630ES

JLG 3246 ES JLG 4045R
JLG 4069LE
JLG 1930 ES JLG 2630 ES JLG 3246 ES JLG 4045 R JLG 4069 LE

wys.robocza 7,72m

wys.robocza 9,77m

wys.robocza 11,68m

wys.robocza 13,96m

wys.robocza 14,19m

Zobacz wszystkie maszyny z tej kategorii


W kategorii podestów ruchomych o konstrukcji nożycowej w naszej flocie do wynajmu znajdziecie Państwo ponad 650 maszyn dostępnych w wysokościach roboczych od 4,90m do 28m

Nasza flota w tej kategorii to renomowane maszyny producentów JLG Industries, Genie Terex, Hollandlift.

Wszystkie podesty nożycowe (zwyżki) oferowane do wynajmu posiadają wysokiej wydajności akumulatory trakcyjne marki Trojan w zakresie zasilania 12V do 48V. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką efektywność akumulatorów trakcyjnych dzięki systematycznemu sprawdzaniu ich wydajności przed każdym wynajmem.

Podesty nożycowe elektryczne

Dla klientów planujących wykorzystywać podesty ruchome do prac wewnątrz budynków polecamy maszyny z oznaczeniem ESN -  zapewniają one swobodny przejazd przez standardowe otwory drzwiowe 90cm. Podnośniki budowlane kategorii ESN oraz ES wymagają utwardzonego równego podłoża do bezpiecznej pracy. Zwyżki nożycowe elektryczne mogą być użytkowane wewnątrz jak i na zewnątrz budynku - zgodnie z zaleceniami instrukcji obsługi.
Nowością na polskim rynku są modele JLG 4045R - jedyne zwyżki nożycowe w tych parametrach, które mogą pracować wewnątrz i na zewnątrz! Podnośniki nożycowe JLG 4045R charakteryzują się wysokością roboczą 14 metrów oraz szerokością 1,14 m.
Podesty nożycowe występujące w kategorii LE marki JLG, zwyżki Genie i MEC posiadają zdolność do pracy na terenie nieutwardzonym dzięki terenowym oponom oraz zasilaniu 48V i systemowi osi wahliwej zwiększającej bezpieczeństwo pracy przy uniesionej platformie.

Podnośniki Hollandlift w kategorii LE przeznaczone są do specjalistycznych prac wykonywanych na utwardzonych równych podłożach. Naszym unikalnym produktem są maszyny Hollandlift HL285EL13, które spełniają wymagania stawiane projektom budowy automatycznych magazynów wysokiego składowania.
Wszystkie nasze maszyny w kategorii podestów nożycowych elektrycznych są standardowo wyposażone w niebrudzące koła.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze podestu - zwyżki do wynajęcia skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.

Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania podestu przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych wydawane przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA

Więcej informacji o podestach JLG znajdziesz TUTAJ

Informacje nt. zwyżek HollandLift przeczytasz na TEJ stronie

 

Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the content of the form.