'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu
Podesty masztowe elektryczne Zobacz produkty

Wynajem: podesty budowlane - podnośniki masztowe

Podest masztowy Riwal 2

Najpopularniejsze podesty w tej kategorii

 JLG Toucan 12e plus  JLG 1230 ES  JLG Toucan 10E
 JLG Toucan 12E+  JLG 1230 ES  JLG Toucan 10E
 wys. robocza 12,65m  wys. robocza 5,66m  wys. robocza 10,10m

 

W kategorii podesty masztowe oferujemy Państwu do wynajmu podnośniki o konstrukcji masztowej z napędem elektrycznym marki JLG Toucan.


Zakres wysokości roboczej podestów masztowych wynosi od 8,15 m do 13 m. Dodatkowo podnośnik masztowy JLG 12E Plus posiada obrotowy kosz, a jego wysięg boczny wynosi 6,05 m.

Podnośniki masztowe, dzięki kompaktowym wymiarom idealnie sprawdzą się w trudno dostępnych miejscach czy wąskich korytarzach. Ramię i obrotowa wieża z platformą umożliwiają większy niż w podeście nożycowym zasięg boczny, który służy do pracy nad przeszkodami, jak np. prace montażowe na halach produkcyjnych nad liniami technologicznymi, prace i przeglądy instalacyjne czy prace przy regałach magazynowych. Podesty ruchome z masztem  mogą być użytkowane wewnątrz jak i na zewnątrz budynku - zgodnie z zaleceniami instrukcji obsługi producenta.

Wszystkie podnośniki masztowe z naszej oferty wyposażone są w niebrudzące koła oraz napęd elektryczny zapewniający dłuższe cykle pracy oraz brak emisji spalin, co czyni je przyjaznym środowisku. Płynne sterowanie z platformy roboczej umożliwia bezpieczną i komfortową pracę operatora. W koszu mogą pracować dwie osoby jednocześnie. Maszyny wyposażone są w system automatycznego uzupełniania elektrolitu baterii trakcyjnych Trojan.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze podestu do wynajęcia skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.
Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania podestu przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczneństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych wydawane przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA.