'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu
Ładowarki teleskopowe obrotowe Zobacz produkty

Wynajem: ładowarki teleskopowe obrotowe

Najpopularniejsze ładowarki w tej kategorii

Magni 6.26S Magni RTH 5.30 S  Magni RTH 5.25 Smart 
 Magni RTH 6.24 S Magni RTH 5.30 S  Magni  5.25 Smart
 wys. podnoszenia 23,7m  wys. podnoszenia 25,9m wys. podnoszenia 24,6m 
 udźwig 5999 kg  udźwig 4999 kg  udźwig 4999 kg

 

W kategorii ładowarek teleskopowych obrotowych do wynajmu oferujemy Państwu ładowarki o wysokości roboczej od 17,56 m do 34,70 m oraz udźwigu do 5999 kg. Posiadamy maszyny wyłącznie renomowanych producentów takich jak Magni oraz Manitou.
 
Wszystkie ładowarki teleskopowe obrotowe, jakie Państwu oferujemy do wynajmu, posiadają napęd 4x4, system poruszania się tzw. trybem kraba, podpory stabilizujące zapewniające lepszą wysokość podnoszenia oraz maksymalną stabilność na każdym terenie. Ładowarka teleskopowa obrotowa wyposażona w platformę roboczą może służyć jako podest roboczy do przewożenia ludzi. Obrót 360° zwiększa zakres pracy maszyny.  
Do obrotowych ładowarek oferujemy duży wybór osprzętu dodatkowego - hak, żuraw, platforma robocza, zawiesie, które z powodzeniem zastąpią kilka maszyn na jednym projekcie. Klimatyzowana kabina w ładowarkach Magni poprawia komfort pracy operatora.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze ładowarki obrotowej skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.
Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania ładowarki obrotowej przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczneństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi łądowarek obrotowych wydawanych przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA