'
Riwal Wybrane maszyny 0
Menu
Ładowarki teleskopowe Zobacz produkty

Wynajem: ładowarki teleskopowe

Ładowarka teleskopowa Riwal

Najpopularniejsze ładowarki w tej kategorii

Genie GTH 2506  JLG 3513PS  JLG 4017 PS 
 Genie GTH 2506  JLG 3513PS  JLG 4017PS
 wys. podnoszenia 5,79m  wys. podnoszenia 13,00m wys. podnoszenia 17,30m 

 udźwig 2500kg

 udźwig 3500kg  udźwig 4000kg

 

W kategorii ładowarek teleskopowych oferujemy Państwu ładowarki w zakresie wysokości roboczej od 5,79 m do 17,50 m oraz udźwigu do 4000 kg. Posiadamy maszyny wyłącznie renomowanych producentów takich jak JLG Industries oraz Manitou.

Ładowarki teleskopowe służą do podnoszenia i przewożenia materiałów. Wszystkie ładowarki teleskopowe jakie Państwu oferujemy do wynajmu posiadają napęd 4x4 oraz system poruszania się tzw. trybem kraba ułatwiające pracę na trudnym terenie roboczym. System łatwego sterowania oraz mocne silniki turbo diesel zapewniają wydajną i niezawodną pracę.
Do ładowarek oferujemy duży wybór osprzętu dodatkowego - hak, łyżka, platforma robocza, które z powodzeniem zastąpią kilka maszyn na jednym projekcie. Kabina w ładowarkach JLG, dzięki regulacji fotela i kierownicy oraz znakomitej widoczności usprawnia komfort pracy operatora ładowarki.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze ładowarki teleskopowej do wynajęcia skontaktuj się z naszym przedstawicielem w najbliższym oddziale: Oddziały Riwal Poland w Polsce.
Przypominamy, że obowiązkiem operatora i najemcy jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania ładowarki teleskopowej przed rozpoczęciem pracy w celu zapewnienia bezpieczneństwa pracy oraz posiadanie uprawnień do obsługi ładowarek teleskopowych wydawanych przez UDT. Więcej informacji w tym temacie do przeczytania w zakładce SZKOLENIA