Riwal Wybrane maszyny 0

Młodszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń - woj. Łódzkie

Region: Łódzkie

Młodszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń - obsługa województwa łódzkiego.

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej zapraszamy do aplikowania.

Poszukujemy osób, które:

  •  są komunikatywne i bez problemu nawiązują nowe znajomości
  • samodzielnie organizują sobie pracę
  • cechują się determinacją w dążeniu do celu
  • czynnie korzystają z prawa jazdy kat. B
  • mieszkają w Łodzi lub bliskich okolicach

Opis stanowiska:

  • pomoc bądź samodzielne pozyskiwanie nowych klientów
  • opieka i utrzymanie obecnych klientów
  • pomoc w realizacji planów sprzedaży
  • przygotowanie analiz, raportów, danych sprzedażowych
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • docelowo prowadzenie szkoleń (podnośniki, wózki, ładowarki itp.)

Oferujemy:

  •  ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, w tym udział w szkoleniach zagranicznych
  • możliwość awansu
  • wpływ na tworzenie polityki firmy
  • rozwijanie praktyki handlowej
  • wsparcie Działu Serwisu Technicznego, Działu Wynajmu, Działu Marketingu oraz Działu Finansowego
  • narzędzia do pracy
  • dofinansowanie do kursów zwiększających kwalifikacje jak studia, kursy językowe itp.
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do programu Multisport

UWAGA!
Osoby zainteresowane uczestnictwem w procesie rekrutacji proszone są o przesłanie życiorysu z klauzulą:

Prosimy przesyłać CV na adres:kadry@riwal.com