Riwal Wybrane maszyny 0

Specjalista ds. obsługi Klienta - Warszawa

Region: Warszawa

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Oddział Warszawa (okolice)
Miejsce pracy: RIWAL Poland Sp. z o.o., 05 – 850 Ożarów Maz., ul.Żytnia 86, Duchnice

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • Zaangażowanie oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu zadowolenia klientów oraz rozwijanie silnych relacji z klientami
  • Zdolność do trafnego i szybkiego reagowania na potrzeby klientów
  • Aktywne podejście do zadań i ludzi, kreatywne rozwiązywanie problemów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B

Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów
  • Kontaktowanie się z klientami przez telefon i e-mail
  • Sprzedaż produktów i usług do klientów budowlanych, przemysłu i logistyki
  • Doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu lub usługi
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Kompleksowa obsługa zamówień
  • Kompletowanie dokumentacji sprzedażowej
  • Realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych produktów i usług

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • udział w szkoleniach podwyższających kwalifikacje zawodowe
  • premie roczne
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • dofinansowanie kursów min. językowych
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do programu Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania wpisując w tytuł wiadomości: Specjalista ds.obsługi klienta - Warszawa

Prosimy przesyłać CV na adres:kadry@riwal.com