Riwal Wybrane maszyny 0

Inspektor / Specjalista ds. BHP

Region pracy: mazowieckie, łódzkie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia uzupełniające (podyplomowe) z zakresu BHP,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP,
  • płynna obsługa komputera (w tym pakiet Office) oraz dobrze rozwinięte zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej,
  • aktywne podejście do zadań i ludzi, kreatywne rozwiązywanie problemów,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel,
  • gotowość do podróży służbowych w kraju i zagranicą,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat.B,
  • znajomość zagadnień związanych z ISO 18001,
  • dodatkowym atutem będą aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej oraz Instruktora Pierwszej Pomocy.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zadań służby BHP zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 2.09.1997r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP,
  • prowadzenie dokumentacji wypadkowej, udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków,
  • prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej,
  • opiniowanie planów inwestycyjnych oraz projektów nowych inwestycji pod kątem BHP,
  • prowadzenie działań zapobiegających zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz działań w celu poprawy BHP i ochrony przeciwpożarowej we wszystkich oddziałach firmy (9 lokalizacji) na terenie kraju,
  • przeprowadzanie kontroli w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej na stanowiskach pracy oraz organizacja cyklicznych działań mających służyć ich poprawie,
  • opracowywanie, projektów wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych w zakresie BHP,
  • opracowywanie ocen ryzyka zawodowego,
  • uczestniczenie w pracach związanych z wdrażaniem nowych procesów z zakresu BHP,
  • opracowywanie i wdrażanie procedur oraz instrukcji z zakresu BHP,
  • udział w działaniach „Near miss”,
  • raportowanie działań z zakresu BHP do centrali spółki,
  • reprezentowanie firmy przed organami kontroli.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nowoczesne narzędzia do pracy,
  • dofinansowanie kursów min. językowych,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego WARTA,
  • dofinansowanie do programu Multisport,
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna MEDICOVER.

Miejsce pracy stacjonarnej: RIWAL Poland Sp. z o.o. , 96-200 Rawa Mazowiecka, ul. Zamkowa Wola 31A

CV prosimy przesłać na maila: kadry@riwal.com wpisując w tytule wiadomości: rekrutacja BHP

 Aplikacje bez powyższych opisów nie będą czytane.