'
Riwal 0
Menu

Pomocnik mechanika maszyn budowlanych - Poznań

Miejsce pracy: RIWAL Poland Sp. z o.o., Hallera 6-8, 60-104 Poznań

RIWAL specjalizuje się w zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości. Jesteśmy liderem rynku podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych w wielu europejskich krajach. Zatrudniamy osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. RIWAL  jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników.


Na czym polega praca w Riwal

  • Odbiór maszyn z transportu i ich wstępna ocena czystości i działania
  • Mycie i czyszczenie maszyn po wynajmie
  • Pomoc przy naprawach i konserwacji maszyn budowlanych (ładowarki, podnośniki itp.)
  • Pomoc w przygotowywaniu maszyn do wynajmu
  • Dbanie o porządek na placu manewrowym i w hali serwisowej
  

Praca w Riwal - czego oczekujemy

  • mile widziana podstawowa znajomość mechaniki / elektromechaniki
  • punktualność, rzetelność
  • podstawowa znajomość obsługi komputer
  • wykształcenia min. średnie (preferowane techniczne)
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

 

Praca w Riwal Poland - co oferujemy

Praca w Riwal - co oferujemy

                         

Kontakt:   kadry@riwal.com

 

UWAGA!

Osoby zainteresowane uczestnictwem w procesie rekrutacji proszone są o przesłanie życiorysu (CV) na adres: kadry@riwal.com wpisując w tytuł wiadomości: Pomocnik mechanika maszyn budowlanych - Poznań

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Riwal Poland Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Riwal Poland Sp. z o.o. 96-200 Rawa Mazowiecka, ul.Zamkowa Wola 31A. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Podstawa prawna:

pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1