Riwal Wybrane maszyny 0

Pomocnik Mechanika maszyn budowlanych

Region: Gliwice

Opis stanowiska:

  • pomoc przy naprawach i konserwacji maszyn budowlanych (ładowarki, podnośniki itp.)
  • pomoc w przygotowywaniu maszyn do wynajmu

Wymagania:

  • mile widziana znajomość mechaniki / elektromechaniki
  • punktualność, rzetelność
  • dodatkowym atutem będzie praca na podobnym lub pokrewnym stanowisku (mechanik samochodowy, mechanik maszyn rolniczych, mechanik wózków widłowych)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat, w stałym systemie od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • zapewniamy szkolenia zawodowe, w tym na Urządzenia Transportu Bliskiego
  • opiekę BHP
  • odzież roboczą
  • atrakcyjny system premii stałych i uznaniowych, zapłatę za pracę w nadgodzinach
  • udostępniamy ubezpieczenia grupowe na życie, chorobę, pobyt w szpitalu
  • częściowo finansujemy program MultiSport
  • finansujemy prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER

Lokalizacja: 44-100 Gliwice, ul. Okrężna 3

Życiorysy można przesłać na maila: kadry@riwal.com, wpisując w tytule wiadomości: Mechanik – Gliwice lub osobiście w biurze pod adresem:  44-100 Gliwice, ul. Okrężna 3z dopiskiem Mechanik – Gliwice.
Kontakt:  +48 781 800 151

Aplikacje bez powyższego opisu nie będą czytane.