Riwal Wybrane maszyny 0

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Szczecin

Region: Szczecin

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Oddział Szczecin
Miejsce pracy: RIWAL Poland Sp. z o.o., 70-893 Szczecin, ul.Karola Balińskiego 12

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży wewnętrznej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu zadowolenia klientów oraz rozwijanie silnych relacji z klientami
  • Zdolność do trafnego i szybkiego reagowania na potrzeby klientów
  • Aktywne podejście do zadań i ludzi, kreatywne rozwiązywanie problemów
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność słuchania
  • Entuzjazm i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole i planowania zadań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B

Opis stanowiska:

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Kontaktowanie się z klientami przez telefon i e-mail
  • Utrzymywanie i nawiązywanie długoterminowych relacji  z Klientami
  • Zdalna sprzedaż produktów i usług do klientów budowlanych, przemysłu i logistyki
  • Pozyskiwanie klientów, budowanie z nimi relacji biznesowych oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych produktów i usług

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • udział w szkoleniach podwyższających kwalifikacje zawodowe
  • premie roczne
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • dofinansowanie kursów min. językowych
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do programu Multisport
UWAGA!
Osoby zainteresowane uczestnictwem w procesie rekrutacji proszone są o przesłanie życiorysu za pomocą Aplikuj wpisując w tytuł wiadomości : Specjalista ds.obsługi klienta - Szczecin

Prosimy przesyłać CV na adres:kadry@riwal.com