Riwal Wybrane maszyny 0

Młodszy specjalista w Dziale Sprzedaży Szkoleń - Poznań

Region pracy: wielkopolskie

Poszukujemy osób, które:

  • posiadają przynajmniej dwuletnie doświadczenie w handlu i utrzymaniu klientów
  • posiadają umiejętności niezbędne do prowadzenia szkoleń – doświadczenie będzie atutem
  • są komunikatywne i bez problemu nawiązują nowe znajomości
  • samodzielnie organizują sobie pracę
  • cechują się determinacją w dążeniu do celu
  • czynnie korzystają z prawa jazdy kat. B
  • znają język angielski przynajmniej na poziomie komunikatywnym – mile widziane
  • mieszkają w Poznaniu lub bliskich okolicach

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • opieka i utrzymanie obecnych klientów
  • realizacja planów sprzedaży
  • przygotowanie analiz, raportów, danych sprzedażowych
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • prowadzenie szkoleń (podnośniki, wózki, ładowarki itp.)

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, w tym udział w szkoleniach zagranicznych
  • możliwość awansu
  • wpływ na tworzenie polityki firmy
  • rozwijanie praktyki handlowej
  • wsparcie Działu Serwisu Technicznego, Działu Wynajmu, Działu Marketingu oraz Działu Finansowego
  • narzędzia do pracy
  • dofinansowanie do kursów zwiększających kwalifikacje jak studia, kursy językowe itp.
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do programu Multisport
  • finansowanie prywatnej opieki medycznej MEDICOVER