Riwal Wybrane maszyny 0

Międzynarodowy Technik serwisu – Zespół techniczny SWAT

Miejsce pracy: Holandia

Cel

Odpowiedzialność za optymalizację dostępności floty na wynajem i sprzedaż. Rozwiązywanie usterek i przeprowadzanie konserwacji i napraw maszyn na miejscu w wydajny, skuteczny i zorientowany na klienta sposób. Zapewnienie elastycznego wsparcia technicznego dla różnych krajów i projektów międzynarodowych Riwal, gdy jest to wymagane.

Struktura organizacyjna

  • Część zespołu technicznego SWAT
  • Przełożony - Międzynarodowy Specjalista Techniczny HQ

Zadania i obowiązki

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych zgodnie ze standardami Riwal Way (maszyny w lokalnych krajach Riwal, maszyny na międzynarodowych projektach lub maszyny z floty wynajmu międzynarodowego);
  • Przeprowadzanie inspekcji potencjalnych maszyn do wynajmu/sprzedaży;
  • Przeprowadzanie inspekcji przed /po dostawie w przypadku projektów międzynarodowych lub umów sprzedaży;
  • Diagnoza awarii i usuwanie usterek;
  • Zgłaszanie uszkodzeń/odszkodowań i postępowanie zgodnie z procedurą;
  • Zapewnianie kontroli jakości wykonanej pracy i przepracowanych godzin;
  • Zamawianie części z lokalnego magazynu lub uzyskiwanie części za pośrednictwem międzynarodowego punktu serwisowego;
  • Administracyjna obsługa pierwszych inspekcji i konserwacji/zleceń pracy w systemie ERP;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w pracy;
  • Konserwacja/kontrola sprzętu i dostarczonych narzędzi;
  • Wsparcie dla międzynarodowej obsługi działu pomocy technicznej (telefonicznie);
  • Ciągłe informowanie przełożonego o postępach prac, aby umożliwić jak najbardziej efektywne planowanie;
  • Bycie na bieżąco z rozwojem technicznym naszych obecnych i nowych produktów, stale dążąc do poszerzania wiedzy poprzez szkolenia i lub zapytania od ekspertów technicznych.

Kluczowe wartości Riwal

  • Bezpieczeństwo
  • Odpowiedzialność
  • Lojalność
  • Zaangażowanie
  • Praca zespołowa

Kompetencje funkcjonalne

  • Zdolność dostosowania
  • Kreatywność
  • Efektywność pracy
  • Wiedza specjalistyczna/wiedza zawodowa
  • Świadomość jakości
  • Porządek, schludność i bezpieczeństwo
  • Niezależność
  • Planowanie i organizowanie własnej pracy
  • Inicjatywa

Wymagania

  • Chęć podróżowania po całym świecie zgodnie z wymaganiami (pobyt za granicą od kilku dni do kilku tygodni, w tym weekendów);
  • Średnie wykształcenie zawodowe na poziomie praktycznym i teoretycznym (najlepiej wykształcenie techniczne, np. Inżynieria mechaniczna, mechanika samochodowa lub elektrotechnika);
  • Ukończone odpowiednie kursy z zakresu hydrauliki, pneumatyki i elektrotechniki;
  • Co najmniej 3-5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego;
  • Dobra znajomość (technicznego) języka angielskiego, zarówno pisemnego, jak i mówionego, w tym języka potocznego (żargonu) na minimalnym europejskim poziomie A2;
  • orzeczenie o zdolności do pracy (wykonywane na koszt Pracodawcy)
  • Chęć uzyskania obowiązkowych certyfikatów i szkoleń (IPAF, wózek widłowy BMWT, podnośnik itp.);
  • Chęć rozwijania specjalizacji w zakresie obsługi określonej marki lub wielu marek;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość metod pracy Riwal/zasad Lean;
  • Miejsce zamieszkania w jednym z miast lub bliskich okolicach: Szczecin, Poznań, Pruszcz Gdański, Łódź, Gliwice, Rawa Mazowiecka, Warszawa, Kraków, Wrocław.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji
  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Współfinansowanie szkoleń i podwyższania kwalifikacji
  • Finansowanie prywatnej opieki medycznej MEDICOVER
  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia
  • Dofinansowanie do programu Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kadry@riwal.com z tytułem: "Międzynarodowy technik serwisu"