Riwal Wybrane maszyny 0

Kierownik Działu Wynajmu – Region Południe

Region pracy: dolnośląskie, śląskie, małopolskie, łódzkie

Obowiązki:

  • Aktywny rozwój działań sprzedażowych spółki przez poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości na rynku;
  • Uczestnictwo w tworzeniu i realizacji budżetu spółki poprzez planowanie sprzedaży i kosztów podległych struktur;
  • Zarządzanie podległym zespołem, wyznaczanie celów i rozliczanie ich realizacji;
  • Zarządzanie rozwojem podległych pracowników;
  • Nadzór nad tworzeniem i realizacją standardów pracy w podległym dziale;
  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi dostawcami i odbiorcami, reprezentowanie firmy na zewnątrz w aspektach handlowych;
  • Ścisła współpraca z zarządem spółki;
  • Analiza i monitoring rynku.

 Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku;
  • Silna orientacja na wyniki własne i zespołu;
  • Cechy przywódcze, umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Umiejętność dobrego planowania i skutecznego nadzorowania - zwłaszcza działań rozwojowych;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę na pełen etat oraz system motywacyjny;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu;
  • Nowoczesne narzędzia pracy;
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami;
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego;
  • Bezpłatną prywatna opiekę medyczną Medicover;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowanie kosztów kształcenia.

UWAGA!

CV prosimy przesłać na maila: kadry@riwal.com wpisując w tytule wiadomości:: Kierownik Wynajmu – południe

 Aplikacje bez powyższych opisów nie będą czytane.