Riwal Wybrane maszyny 0

Kierowca samochodu ciężarowego - transport maszyn: ładowarki, podnośniki

Wrocław

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • czynne korzystanie z prawa jazdy kat. C, C+E,
  • uprawnienia na przewóz rzeczy.

Opis stanowiska:

  • praca w transporcie krajowym w pojedynczej obsadzie,
  • załadunek i rozładunek maszyn przy dostawie lub odbiorze,
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnej przy odbiorze lub dostawie maszyn do wynajmu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • ubrania robocze, opiekę BHP,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia i należności z tytułu podróży służbowej,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • szkolenia zawodowe, w tym na Urządzenia Transportu Bliskiego,
  • zapłatę za pracę w nadgodzinach,
  • dofinansowanie podwyższania kwalifikacji,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do programu Multisport,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną MEDICOVER.

UWAGA!

Osoby zainteresowane uczestnictwem w procesie rekrutacji proszone są o przesłanie życiorysu na adres rekrutacja@riwal.com wpisując w tytuł wiadomości: Kierowca samochodu ciężarowego - Wrocław

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Aplikacje bez poniższej klauzuli nie mogą być procedowane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Riwal Poland Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Riwal Poland Sp. z o.o. 96-200 Rawa Mazowiecka, ul.Zamkowa Wola 31A. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Podstawa prawna:

pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1