'
Riwal 0
Menu

Kierowca samochodu ciężarowego - transport maszyn: ładowarki, podnośniki - Łódź

Miejsce pracy: Riwal Poland Sp. z o.o, ul. Rokicińska 156A, 92-412 Łódź

RIWAL specjalizuje się w zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości. Jesteśmy liderem rynku podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych w wielu europejskich krajach. Zatrudniamy osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. RIWAL  jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników.

Na czym polega praca w Riwal

  • Prowadzenie, eksploatacja i obsługa powierzonych pojazdów.
  • Załadunek i rozładunek maszyn przy dostawie/odbiorze.
  • Przekazanie dokumentów odbioru/dostawy
  • Utrzymanie w pełnej sprawności technicznej powierzonych pojazdów.
  • Wypełnienie protokołu uszkodzeń przy dostawie/odbiorze maszyn

Praca w Riwal - czego oczekujemy

  • Doświadczenie na stanowisku Kierowcy samochodów ciężarowych – min 2 lata,
  • Czynne prawo jazdy kat. C, C+E,
  • Świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
  • Znajomość przepisów o czasie pracy kierowców
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Praca w Riwal Poland - co oferujemy

Praca w Riwal - co oferujemy

UWAGA!

Osoby zainteresowane uczestnictwem w procesie rekrutacji proszone są o przesłanie życiorysu na adres rekrutacja@riwal.com wpisując w tytuł wiadomości: Kierowca samochodu ciężarowego -Łódź

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Aplikacje bez poniższej klauzuli nie mogą być procedowane

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Riwal Poland Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Riwal Poland Sp. z o.o. 96-200 Rawa Mazowiecka, ul.Zamkowa Wola 31A. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

 

Podstawa prawna:

pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1