Riwal Wybrane maszyny 0

Elektromechanik ze znajomością j. angielskiego – kontrakt w Danii

Miejsce pracy: Dania, Glostrup

Cel:

Odpowiedzialność za wykonywanie napraw maszyn floty na wynajem i przeznaczonych do sprzedaży. Rozwiązywanie usterek, konserwacja i naprawy maszyn na miejscu w wydajny, skuteczny i zorientowany na klienta sposób. Wsparcie i współdziałanie z zespołem w Danii.

Zadania i obowiązki:

  • Wykonywanie konserwacji i naprawy zgodnie z wysokimi standardami Riwal Way
  • Przeprowadzanie inspekcji maszyn przeznaczonych do wynajmu lub sprzedaży;
  • Przeprowadzanie inspekcji przed i po dostawie;
  • Zgłaszanie uszkodzeń/odszkodowań zgodnie z procedurą Riwal;
  • Zamawianie części z lokalnego magazynu;
  • Ewidencja inspekcji i konserwacji zleceń pracy w systemie ERP;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w pracy, dbałość o powierzone narzędzia pracy;
  • Raportowanie do przełożonego w zakresie postępu prac;

Wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w Danii na okres od 6-12 miesięcy.
  • Średnie wykształcenie zawodowe na poziomie praktycznym i teoretycznym (najlepiej wykształcenie techniczne, np. Inżynieria mechaniczna, mechanika samochodowa lub elektrotechnika);
  • Dobra znajomość (technicznego) języka angielskiego, zarówno pisemnego, jak i mówionego, w tym języka potocznego (żargonu) na minimalnym europejskim poziomie A2;
  • Posiadanie wiedzy z zakresu hydrauliki, pneumatyki i elektromechaniki;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych;
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w naprawie maszyn budowlanych;
  • Gotowość do uzyskania obowiązkowych certyfikatów i odbycia szkoleń finansowanych przez pracodawcę (IPAF, wózek widłowy BMWT, podnośnik itp.);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość optymalizacji pracy zgodnie z metodologią lean będzie dodatkowym atutem

Cenimy w pracownikach:

Zaangażowanie, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, inicjatywę, elastyczność, nastawienie na jakość

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z poziomem wynagrodzenia Duńczyków
  • Umowa o pracę w Danii.
  • 37-godzinny tydzień pracy zgodne z prawem pracy w Danii
  • Płatne nadgodziny
  • System premiowy, naliczany miesięcznie zgodnie z osiągniętymi wynikami firmy
  • 25 dni urlopu +5 dni świąt ruchomych w roku.
  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia
  • Udział pracodawcy w kontyngencie dla duńskich Związków Zawodowych (ubezpieczenie na wypadek bezrobocia
  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach RIWAL
  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje finansowane przez pracodawcę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Ubezpieczenie od wypadków w pełnym wymiarze godzin
  • Finansowanie prywatnej opieki medycznej poprzez Trade Union
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Kontakt :    rekrutacja@riwal.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Riwal Poland Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Riwal Poland Sp. z o.o. 96-200 Rawa Mazowiecka, ul. Zamkowa Wola 31A. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Podstawa prawna:

pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1