<oembed><version>1.0</version><provider_name>Riwal - Polska</provider_name><provider_url>https://www.riwal.com/pl</provider_url><author_name>Riwal - Polska</author_name><author_url>https://www.riwal.com/pl</author_url><title>JLG EC600SJP</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="pRnqNDmgcF"&gt;&lt;a href="https://www.riwal.com/pl/sprzedaz/nowe-maszyny/podesty-ruchome/podest-teleskopowy/jlg-ec600sjp/"&gt;JLG EC600SJP&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.riwal.com/pl/sprzedaz/nowe-maszyny/podesty-ruchome/podest-teleskopowy/jlg-ec600sjp/embed/#?secret=pRnqNDmgcF" width="600" height="338" title="&#x201E;JLG EC600SJP&#x201D; &#x2014; Riwal - Polska" data-secret="pRnqNDmgcF" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;