Glenn Verburg benoemd tot Algemeen Directeur Riwal Benelux

Per 1 oktober is Glenn Verburg aangesteld als de nieuwe Algemeen Directeur van Riwal Benelux. Hij heeft daarmee de taken overgenomen van Johan van Klinken die vanaf dezelfde datum de rol van Regional Director binnen de Riwal Holding Group op zich neemt. Als Regional Director is Johan van Klinken verantwoordelijk voor in totaal zeven Europese landen waarin Riwal gevestigd is, waaronder Nederland en België.
De benoeming van Verburg is gebaseerd op zijn jarenlange ervaring in de verhuurbranche en zijn operationele en strategische vaardigheden die hij de afgelopen 8,5 jaar heeft opgedaan bij de Riwal Holding Group, de moedermaatschappij van Riwal Hoogwerkers B.V. en Riwal Belgium BVBA (samen Riwal Benelux).
Pedro Torres, CEO van Riwal, laat weten: “Ik ben er trots op dat we deze positie ingevuld hebben met intern talent. Ik heb de afgelopen jaren nauw samengewerkt met Glenn en ik ben ervan overtuigd dat hij een positieve bijdrage zal leveren aan de verdere ontwikkeling van Riwal in de Benelux.”
Glenn Verburg, laat weten: “Ik kijk er enorm naar uit om aan de slag te gaan als Algemeen Directeur voor Riwal Benelux en ik ben heel dankbaar dat ik deze mogelijkheid heb gekregen. Gedurende de afgelopen jaren heb ik al veel medewerkers van Riwal uit Nederland en België leren kennen en het is echt heel mooi om te zien hoe betrokken, gedreven en enthousiast ze zijn. Dat is ook terug te zien in de enorme stappen die Riwal Benelux de afgelopen jaren heeft gemaakt. Ik kijk er dan ook naar uit om samen met deze medewerkers, de klantervaring naar een nog hoger niveau te tillen!”