BEZOEK RIWAL OP DE APEX!
Natuurlijk is Riwal van de partij en zal de stand geheel gewijd zijn aan de evolutie van hoogwerkers en nieuwe innovaties. Als exclusief JLG dealer in Nederland stelt Riwal een gerenoveerde JLG 27-32 uit de jaren zeventig tentoon.
Wij zijn er trots op dat we apparatuur van gerenommeerde fabrikanten zoals JLG kunnen aanpassen aan de specifieke behoeften van onze klanten. Daarom zullen wij op de eerste dag van de APEX onze nieuwste ontwikkeling lanceren. Met deze machine voegt Riwal een nieuwe grote duurzame innovatie aan haar vloot toe.
Daarnaast is het mogelijk om op de stand via Virtual Reality een aantal hoogwerkers van zeer dichtbij te bekijken.
Natuurlijk is JLG ook aanwezig op de APEX en zal op haar stand (310) de laatste nieuwe modellen tentoonstellen! Één van deze modellen is de nieuwe H800AJ die voor het eerst op Europese bodem gepresenteerd wordt.
Wij staan voor u klaar om onze unieke oplossingen en die van JLG toe te lichten!
Wij zien u graag tijdens de APEX bij stand 460!
Registreer hier gratis voor de APEX